جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

لامبورگینی با رووئلتو (Revuelto) به جمع خودروسازان الکتریکی پیوست

لامبورگینی رولتو یک ابرخودروی هیبریدی با 1001 اسب‌بخار قدرت به‌حساب می‌آید که در فرایند ساخت آن از فناوری‌های صنعت هوافضا استفاده شده است.


شرکت ایتالیایی لامبورگینی با رووئلتو (Revuelto) به جمع خودروسازان الکتریکی پیوست

 

 لامبورگینی رولتو یک ابرخودروی هیبریدی با 1001 اسب‌بخار قدرت به‌حساب می‌آید که در فرایند ساخت آن از فناوری‌های صنعت هوافضا استفاده شده است.

اتاق لامبورگینی  رولتو با الهام از کابین هواپیماهای جنگنده طراحی شده است

رووئلتو  (Revuelto)  یک موتور دوازده سیلندر بنزینی و سه موتور الکتریکی دارد که در مجموع ۱۰۰۱ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ماشین ۲.۵ ثانیه و حداکثر سرعتش بیش از ۳۵۰ کیلومتر در ساعت است. ماشین می‌تواند ده کیلومتر با نیروی باتری‌هایش حرکت کند.

قیمت پایه رولتو ۵۰۰ هزار یورو (۵۴۰ هزار دلار) است و تولیدش از نیمه دوم سال جاری میلادی آغاز می‌شود. لامبورگینی تا پایان سال آینده یک مدل هیبرید-الکتریکی از شاسی‌بلند اوروس هم تولید خواهد کرد. اولین مدل کاملا الکتریکی کارخانه قرار است در سال ۲۰۲۸ به بازار عرضه شود. این ماشین یک مدل کاملا جدید خواهد بود که گفته می‌شود برای بیشتر از دو سرنشین جا دارد. لامبورگینی در سال ۲۰۲۹ نسل جدیدی از شاسی‌بلند اوروس خواهد ساخت که آن هم کاملا الکتریکی است.

ظاهرا رووئلتو با الهام از مدل‌های دوازده سیلندر گذشته لامبورگینی طراحی شده است. رووئلتو فرم همیشگی ماشین‌های لامبورگینی را دارد، اما طرح چراغ‌هایش عوض شده است.

 اکثر کنترل‌ها روی فرمان هستند و یک نمایشگر هم جلوی صندلی کنار راننده است. میتیا بورکرت، مدیر طراحی لامبورگینی می‌گوید که تلاش کرده تا ماشین همزمان با اسپرت بودن امکانات رفاهی هم داشته باشد.

شرکت ایتالیایی لامبورگینی

ثبت آگهی رایگان ماشین

بوق

 

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *