جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان قالب HTML فروشگاهی نفوس، Nephos

دانلود رایگان قالب HTML فروشگاهی نفوس، Nephos

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

قالب HTML فروشگاهی | قالب Nephos | قالب فروشگاهی نفوس

معرفی قالب Nephos

قالب نفوس یک قالب HTML فروشگاهی است، این قالب HTML با Bulma و با دقت و ظرافت بالایی پیاده‌سازی شده است. صفحات آماده قالب HTML  سبب می شود تا فرایند ساخت فروشگاه به راحتی و سهولت برای شما انجام گردد. همچنین در این پروژه مجموعه ای از المان های افزوده نیز قرار داده شده است که به شما در خلق صفحات جدید و دلخواه با ساختار متناسب با هر فروشگاهی و برای نیازهای خاص کمک می کند.  قالب نفوس دربردارنده تمام آن ویژگی‌هایی است که برای شروع یک فروشگاه با بیس و بنیه قوی نیاز دارید، از جمله این ویژگی‌های می‌توان به صفحات، فرم‌ها، طرح‌بندی‌ها، بخش‌ها و موارد دیگر اشاره داشت. شایان ذکر است که نفوس مبتنی بر Flexbox استایل‌بندی شده است، بنابراین به طور ذاتی برای موبایل و تبلت مناسب است و می توان گفت نفوس تماما و صد در صد ریسپانسیو است. ضمن اینکه فونت استفاده شده در این قالب وزیر متن میباشد. فونتی که توسط گوگل نیز تائید شده است و در این پروژه مستقیما از مخزن فونت گوگل آدرس‌دهی شده است.   در قالب نفوس از تکنولوژی های زیر استفاده شده است:

SCSS:

قالب Nephos اساسا توسط SCSS استایل دهی شده است. یک مجموعه برتر از زبان CSS که قابلیت های بیشتری به این زبان اضافه کرده است و انعطاف و قدرت بیشتری به توسعه دهندگان وب در طراحی وب سایت ارائه می دهد. SCSS از همان سینتکس زبان CSS استفاده می کند.

Gulp:

قالب نفوس به کمک گالپ مدیریت و توسعه داده شده است. امروزه برنامه نویسی فرانت اند و پیاده سازی ظاهر سایت، نسبت به سال‌های اولیه ظهور اینترنت و شبکه جهانی وب (www) تغییرات بسیار زیادی را تجربه کرده است. دیگر کمتر سایتی پیدا می‌شود که برای برنامه نویسی فرانت اند فقط به HTML و CSS متکی باشد. امروزه تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی رابط کاربری به حدی پیشرفت کرده‌اند که بعضی از برنامه نویسان به طور تخصصی فقط روی یک حوزه مثل FrontEnd کار می‌کنند. Gulp یکی از همین تکنولوژی‌های جدید است که توسعه دهنده را از انجام کارهای تکراری و گاهی خسته کننده نجات می‌دهد.

چارچوب بولما (Bulma):

اگر می خواهید چیزی متفاوت از طرح ها و کدهای تکراری و خسته‌کننده بوت استرپ (Bootstrap) را امتحان کنید، بولما میتواند یک گزینه بسیار عالی برای جایگزینی باشد. بولما یک فریمورک CSS می‌باشد که سبک می‌باشد و کاربری بسیار آسانی دارد و بر اساس فلکس باکس پیاده‌سازی شده است. هدف اول بولما موبایل و ریسپانسیو و پاسخگویی بالای آن می‌باشد و در عمل نیز ثابت کرده است که برای دستگاه های تلفن همراه بسیار انعطاف پذیر و عالی است. علاوه بر این، شما بسیاری از اصلاح‌کننده‌ها (Helpers) و میکس‌های واکنش‌گرا را به صورت داخلی در دسترس دارید.   قالب Nephos دارای بیش از ۳۰ صفحه نمایشی است و بصورت رابط کاربری کامل طراحی شده اند که می توانید در فروشگاه فعلی خود یا در یک فروشگاه جدید کاملاً سفارشی استفاده کنید.    ویژگی های قالب Nephos بیش از ۴۰ صفحه نمایشی از پیش ساخته شده مدیریت قوی وابستگی ها پیکربندی کامل Gulp بارگذاری لحظه ای فایل های گرافیکی همه متغیرها قابل تنظیم هستند.

Nephos – Modern Bulma Ecommerce Frontend

  قالب نفوس، nephosصفحه محصولات nephos حساب کاربری قالب نفوس سبد خرید قالب nephos  صفحه پرداخت nephos صفحه سفارشات nephos خطاها درقالب nephos

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *