جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان قالب HTML آگهی گودآپ، GOODUP

دانلود رایگان قالب HTML آگهی گودآپ، GOODUP

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

مــعرفی قالب GOODUP

قالب گودآپ یک قالب HTML آگهی بسیار تمیز، زیبا و جذاب مناسب سایت های آگهی، گردشگری، خدماتی، تور و … می باشد. از ویژگی های قالب goodup میتوان به بیش از 45 صفحه جذاب، 5 نسخه صفحه اصلی با طرح و رنگبندی زیبا اشاره کرد. همچنین قالب goodup دارای صفحات متنوع کاربردی با انیمیشن ، افکت های زیبا و جذاب است.

امکانات قالب گودآپ

در اینجا امکاناتی که  قالب goodup برای طراحی یک وب سایت آگهی فراهم می کند را معرفی می کنیم:

  • رنـگبنـدی

 در قالب goodup برای رنگبندی بخش ها و المان های مختلف از روانشناسی رنگ استفاده شده است و بدین صورت جذابیت خاصی به خود گرفته است، همچنین با رنگبندی منحصر به فردی که دارد مخاطبان زیادی را جذب خواهد کرد.

  • ســرعـت

در طراحی این قالب آگهی دقت بسیار زیادی صورت گرفته است، قالب دارای سرعت بالایی است که این موضوع یکی از مهمترین ویژگی های سئو و بهینه سازی وب سایت است. سرعت بالای سایت یکی از فاکتور های مهم در بالا آمدن در نتایج گوگل است و نزد موتور های جستجو محبوبیت بالایی پیدا می کند. به دلیل کد نویسی تمیز قالب، پس از داینامیک کردن آن به راحتی می توان ابزار های مختلف سئو را به قالب متصل کرد و تغییرات مربوط به سئو را انجام داد.

  • طــراحـی

 توسعه دهندگان عزیز می توانند به راحتی قالب گودآپ را مورد استفاده قرار دهند و صفحه های این قالب را توسط زبان های طراحی سایت داینامیک کنند. همچنین می توانند از بخش ها و المان های مختلف قالب در هر صفحه ای که مد نظرشان است، فقط با کپی کردن از آن ها استفاده نمایند. انجام تغییر در بخش ها، رنگ ها ، المان های صفحه و ..… در قالب به راحتی امکان پذیر است.

  • فــونـت

دو فونت Vazir و IranSans در این قالب وب سایت آگهی استفاده شده است. به علاوه 4 فونت دیگر در پوشه فونت ها قرار داده ایم تا افرادی که قصد توسعه و سفارشی سازی قالب را دارند بتوانند به راحتی فونت مورد نیاز را استفاده کنند.

قالب گوداپ

قالب HTML آگهی گودآپ

قالب HTML گودآپ

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *