جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان قالب داشبورد مدیریت Criptic، کریپتیک

دانلود رایگان قالب داشبورد مدیریت Criptic، کریپتیک

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

قالب داشبورد Criptic | وب اپلیکیشن Criptic | قالب داشبورد مدیریتی Crypto NFT 

معرفی قالب Criptic

Criptic یک قالب داشبورد ادمین با رمزنگاری Web3 NFT است که با استفاده از فناوری‌های React، NextJS، TypeScript و Tailwind CSS طراحی شده است. این قالب یک رابط کاربری حرفه‌ای برای کسب و کارهای متاورس و راه‌اندازی سریع و آسانی را فراهم کند. ما مستندات را برای نصب آسان این قالب ارائه کرده‌ایم. همچنین، پشتیبانی از احراز هویت Web3 MetaMask را با استفاده از شبکه آزمایشی Rinkeby فراهم کرده‌ایم.

برای مشاهده نمونه‌کار و ریسپانسیو بودن این قالب کریپتو، در دسکتاپ می‌توانید از تب اینسپکت مرورگر استفاده کنید. سپس می‌توانید صفحات موبایل را مشاهده کنید، اما به دلیل قابلیت تشخیص خودکار دستگاه توسط NextJS، نمی‌توانید صفحه نمایش گوشی را به درستی مشاهده کنید. برای دیدن نسخه موبایل، لطفاً صفحه را در همان اندازه نمایشی که استفاده می‌کنید، رفرش کنید.

این وب اپلیکیشن دارای حالت تاریک، چپ چین و رنگ‌های متنوعی است. همچنین، این قالب شامل 145 نوع کامپوننت متنوع و جذاب است که به شما امکان می‌دهد یک طراحی زیبا با رابط کاربری و تجربه کاربری حرفه‌ای‌تر داشته باشید.

امکانات قالب داشبورد ادمین Criptic

قالب کریپتیک شامل 31 صفحه متنوع است یعنی صفحات اصلی با موضوعات minimal، modern، classic و retro و صفحه جزئیات NFT، صفحه ساخت NFT، صفحه رای‌گیری برای سازمان شما می‌شود.  ارتباط با ما و غیره نیز در این قالب وجود دارد. این قالب دارای دو نوع مبدل است که به چندین شکل در دسترس است و می‌توانید آن را برای سبک وبسایت خود استفاده کنید.

قالب Criptic ویژگی‌های متعددی از جمله مدیریت خطا (Error handling) دارد که در صورت بروز مشکلات در صفحات شما، برنامه به درستی کار می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم این قالب سئو فرندلی بودن است که با کدنویسی منظم و تمیز، طراحی UI/UX حرفه‌ای و سرعت بالا در بارگذاری صفحات قابل استفاده است. قالب نیز به طور کلی بسیار کوچک و با رابط کاربری ساده طراحی شده است. همچنین، قالب قابلیت احراز هویت با کیف پول MetaMask را با استفاده از نسخه آزمایشی Rinkeby فراهم می‌کند.

در این قالب از کتابخانه‌هایی مانند Tailwind CSS، Headless UI، Swiper، Farmer، Jotai و React Chart استفاده شده است.

 و همچنین قالب دارای ویدیو آموزشی کامل و جامع برای تازه کاران است!

Criptic – Crypto Admin Dashboard React Next Web3 NFT Template

صفحات قالب داشبورد ادمین Cripticامکانات قالب کریپتیک

ویژگی های قالب Criptic برای خرید و فروش رمز ارزها

قالب Criptic یک قالب داشبورد مدیریت Crypto NFT است که با فناوری React ساخته شده و برای خرید، فروش و معاوضه رمز ارزها استفاده می‌شود.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *