جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان قالب بادی باس، BuddyBoss

دانلود رایگان قالب بادی باس، BuddyBoss

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

قالب BuddyBoss | پوسته شبکه اجتمایی بادی باس | قالب شبکه اجتماعی  BuddyBoss | قالب فروش دوره آنلاین

 

معرفی قالب BuddyBoss

قالب BuddyBoss  یک قالب حرفه ای برای ساخت شبکه اجتماعی و دوره ها و انجمن های آنلاین است. شما می توانید دوره ها را بسازید و با استفاده از حق عضویت و اشتراک کسب درآمد کنید. دوره های آموزشی با برند شخصی خودتان را راحت تر از همیشه بسازید، بازاریابی کنید، کسب درآمد داشته باشید، آزمون بگیرید، گواهینامه صادر کنید و اجازه دهید دانشجو‌یان در انجمن سوال طرح کنند، جواب بگیرند و در نهایت از هم دیگر یاد بگیرید. همه این امکانات به همراه امکانات متنوع دیگر را می توانید در قالب وردپرس بادی باس مشاهده کنید.

 

فیلم آموزشی قالب بادی باس ، آموزش ویدئو buddyboss

 

قالب شبکه اجتمایی و فروش ساخت دوره های آموزشی آنلاین وردپرسی بادی باس
پوسته وردپرسی انجمن بادی باس ساخت دوره آموزشی و شبکه اجتماعی
قالب buddyboss

 

 

امکانات و ویژگی های قالب شبکه اجتمایی بادی باس

ساخت دوره آموزش مجازی

امکان ساخت تعداد نامحدود دوره در قالب بادی باس فراهم شده است.

داشبورد دانشجو

با المان‌های اختصاصی المنتوری بادی باس، داشبوردی کاملا سفارشی طراحی کنید که در یک نگاه همه اطلاعات مورد نیاز را به دانشجو بدهد مثل دوره‌ ها، درس ها یا حتی آخرین گفتگویی که در آن شرکت کرده است و … و در عین حال کار ب آن آسان و لذت بخش باشد!

 ادغام با برترین LMS ها

با ادغام بادی باس با لیفتر ‌ال‌ام‌اس Lifterlms یا لرن‌دش Learndash قدرت بینهایت ساخت و فروش دوره‌های آموزش مجازی را بدست بگیرید و دیگه خاطره‌ بد استفاده از قالب‌های متعدد آموزشی قبلی رو که نتمام نیازهای شما رو برطرف نمیکردند، برای همیشه فراموش کنید. (پشتیبانیtutor lms بزودی اضافه می شود.)

دوره های آموزشی

به آسانی درگ و دراپ در دوره ساز فرانت اند دوره های خود را ایجاد کنید. بدون هیچ محدودیتی بینهایت مبحث آموزشی، آزمون و تکلیف‌ های مختلف را ایجاد کنید.

تایمر دروس

نمی‌ خواهید که دانشجویانتان از روی درس ها سریع و بی دقت عبور کنند؟ می توانید برای پاس کردن هر درس زمان مشخصی رو تعیین کنید که هر وقت به اتمام برسد، دانشجو این اجازه رو پیدا می کند که وارد درس بعدی شود.

محتوای تدریجی

می توانید همه درس ‌ها رو در یک زمان منتشر کنید یا بصورت تدریجی و زمانبندی شده در یک تاریخ و زمان معین ادامه دروس را در دسترس قرار بدهید تا باعث افزایش تجربه یادگیری و آموزش مخاطبانتان شود.

تعیین نقشه راه آموزشی

با تعیین پیش نیاز برای دوره های بعدی برای دانشجویان نقشه راه آموزشی و راهنمای مسیر یادگیری درست کنید تا مجبور باشند برای دسترسی به دوره‌های بعدی پیش نیاز هر دوره رو بگذرانند و همچنین دید کاملی را نسبت به مسیر یادگیری خود پیدا کنند.

سیستم امتیاز دوره ها

با رابط اختصاصی و منحصر به فرد طراحی شده قالب شبکه اجتمایی بادی باس برای افزونه های گیمیفیکشن دانشجوها می توانند با شرکت و تکمیل دوره ها امتیاز بدست آورده و رتبه‌بندی شوند و همچنین می توانند با استفاده از این امتیازات قفل دوره های جدید بعدی را باز کنند.افزونه Gamification مانند:

 • افزونه Gamipress
 • افزونه BadgeOS
 • افزونه myCRED

آزمون ساز پیشرفته

امکان طراحی آزمون های مختلف مانند :

 • ماتریسی
 • جای خالی
 • انتخاب تصویر
 • صحیح و غلط
 • چند گزینه ای
 • آپلود فایل پاسخ
 • کد برنامه‌نویسی
 • مرتب سازی تصاویر
 • تشریحی جواب بلند
 • مرتب سازی آیتم‌ ها
 • تشریحی جواب کوتاه

آموزش اجتماعی

می توانید برای هر دوره، گروه یا انجمن گفتگوی عمومی، خصوصی یا پنهان مخصوص به خودش را بسازید تا دانشجویان از طریق فروم ها و گفتگوها به یک محیط یادگیری مشارکتی منحصر بفرد دسترسی پیدا کنند و با اساتیدشان در ارتباط باشند و همچنین با دیگر اعضای گروه مشارکت داشته باشند.

گزارش دوره ها

با سیستم پیشرفته گزارش گیری ال‌ ام‌ اس از میزان پیشرفت و مشارکت دانشجویانتان در دوره‌ها، آزمون ها و تکالیف با خبر شوید همچنین میزان ثبت ‌نام ها و درآمد حاصل از فروش خود را زیر نظر بگیرید.

مدیریت تکالیف

دانش آموزان و شرکت کنندگان می توانند در درس ها یا مباحث آموزشی تکالیف خودشان را انجام یا بارگذاری کنند. شما می توانید تکالیف را بصورت خودکار یا دستی تصحیح کرده و به آنها امتیاز دهید. همچنین این امکان وجود دارد که بصورت خصوصی برای دانشجو پیام و نظر بگذارید.

دسترسی زماندار

به دوره ها دسترسی همیشگی و مادام العمر بدهید یا اینکه دسترسی ‌شان را در زمان مشخصی منقضی کنید این کار باعث تشویق دانشجویان به تمدید و یا خرید دوباره دوره ها می شود. همچنین می توانید برای هر دوره سقف و محدودیت تعداد شرکت کننده نیز تعیین کنید تا فقط تعداد معینی از کاربران قادر به ثبت‌نام باشند.

گواهینامه

تعریف انواع گواهینامه و دستاورد برای ثبت‌نام، تکمیل یک دوره یا درس و یا حتی عملکرد در یک آزمون یا تکلیف و تقریبا هر چیز دیگری که شما بخواهید. ظاهر گواهینامه ها را صفر تا صد سفارشی طراحی کنید و از محتوای داینامیک مثل نام دانشجو، میزان پیشرفت یا نمره گرفته شده در گواهینامه خود استفاده کنید.

سازگاری با افزونه H5P

انواع محتوای تعاملی رو با استفاده از این پلاگین h5p رایگان درست کنید مانند: فلش کارت، مدل‌های مختلف نمودار، ایجاد نقاط‌ برجسته در تصویر، ساخت اسلاید، ایجاد ویدیو‌ های تعاملی پیشرفته، ضبط صدا، ساخت QR کد سفارشی و بسیار چیزهایی دیگر…

استفاده از هر رسانه‌ای

هنگام ایجاد محتوای دوره‌ ها یا ایجاد نوشته جدید آزادانه از هر نوع رسانه ای مانند تصاویر، فیلم ها، صدا و فایل sfw یا از کدهای Html5 استفاده کنید.

شبکه اجتماعی و انجمن

با فراهم کردن ارتباط و تعامل بین مشتریان و مخاطبانتان با یک‌ دیگر و خودتان ایجاد کننده اعتماد در آن ها باشید وآن ها را تبدیل به مشتریان وفادار خود کنید همچنین با جمع آوری بازخوردهای با ارزش مشتریانتان کسب و کار خود را ارتقا دهید.

پروفایل کاربری

همه چیز در یک انجمن حول اعضای خود می گردد. با در اختیار گذاشتن پروفایل های اغوا کننده‌ ی مشابه فیسبوک و توییتر به اعضای خود باعث افزایش مخاطب و کاربر شوید.

 • انواع پروفایل سفارشی

هر پروفايلی منحصربفرد است. شما میتوانید به هر تعدادی که نیاز دارید انواع پروفایل های قابل سفارشی سازی درست کنید و بسته به کاربردشان از قوانین و تنظيمات مختلفی در آنها استفاده کنید.

 • فيلدهای سفارشی پروفايل

بسته به نوع کاربر، می توانید با تعریف فیلدهای متنوع اطلاعات مختلفی را در پروفایل آنها جمع آوری کرده و نمایش دهید که به اعضا امکان می دهد با تکمیل آنها اطلاعات مربوط به خود را به اشتراک بگذارند.

گروه‌های اجتماعی

بادی باس این امکان را مهیا می کند که اعضا گروه‌هایی عمومی، خصوصی یا پنهانی را با لیست اعضا و پست‌های فعالیت مجزا ترتیب دهند و به تعامل و گفتگو بپردازند.

 • انواع گروه

هر گروهی منحصر به فرد است. گروه های عمومی، خصوصی یا پنهان ایجاد کنید و بسته به نوع گروه قوانین و تنظیمات مختلفی را تنظیم کنید.

 • نقش‌های کاربری گروه

برای کنترل اینکه چه کسی می تواند گروه را مدیریت و ویرایش کند، پست ارسال کند یا از کاربران دیگر دعوت کند، سازمان دهندگان یا مدیرانی را در داخل گروه تعیین کنید.

 • فعالیت گروهی

به همه اعضای گروه، مجریان و یا مدیران اجازه دهید ایده‌ها، تصاویر، ایموجی و… را در گروه به اشتراک بگذارند.

 • دعوت به گروه

به همه اعضای گروه ، سازمان دهندگان و یا مدیران اجازه دهید که سایر کاربران را به گروه دعوت کنند.

انجمن و تالار گفتگو

با بادی‌ باس جایگزین و نسل بعد بی‌بی‌پرس bbpress و بادی‌پرس budypress دیگر هیچ نیازی به استفاده از این دو پلاگین نخواهید داشت با بادی باس پلتفرم، انجمنی پویا و جذاب طراحی کنید.

 • اتصال گروه به انجمن

هر گروه می تواند تالار گفتمان خود را ایجاد کند. همچنین گروه‌ های دیگر می توانند به یک انجمن مشترک متصل شوند.

 • انواع گروه

به کاربران اجازه می دهد تا عکس، gif و شکلک را به پست ها و پاسخ های خود در انجمن اضافه کنند.

طراحی ویژه برای Zoom

زوم برای وردپرس جلسات آنلاین، محتوای دیجیتال و آموزش مجازی را از طریق buddyboss با بالاترین کیفیت به کاربران خود ارائه و به فروش برسانید. جلسات زوم را در گروه های اجتماعی ایجاد و میزبانی کنید. از جلسات آینده و جلسات برگزار شده اطلاع پیدا کنید و به جلسات ضبط شده دسترسی پیدا کنید.

 • وبینارهای زمانبندی شده زوم

جلسات برنامه ریزی شده را بصورت تک جلسه یا سری جلسات برای مخاطبان خاص بر اساس گروهی که به آن تعلق دارند برگزار کنید.اعضا از کلاس ها و جلسات آینده اعلانی به صورت زنده دریافت می‌کنند و به آنها اجازه داده می شود که فقط با یک کلیک جزئیات جلسه زووم را مشاهده کنند.

 • بلوک‌های گوتنبرگ

با استفاده از بلوک‌های گوتنبرگ جلسات Zoom را براحتی در هر صفحه وردپرس و یا محتوای دوره تعبیه کنید. اطلاعات جلسات زوم شامل یک تایمر شمارش معکوس است، بنابراین شرکت کنندگان می توانند براحتی در زمان مناسب به جلسات بپیوندند.

 • افزایش تجربه یادگیری دانش‌آموزان

کیفیت کوچینک و تدریس خود را از دیگران متمایز کنید. مشارکت و تعامل دانش آموزان را با گفتگوی زنده زوم، اشتراک صفحه، نظر سنجی، ‌وایت‌برد مجازی، اتاق های استراحت و سایر موارد افزایش دهید.

 • بایگانی جلسات گذشته

بسته به تنظیمات زوم، ویدیو،صوت، اسناد و پرونده‌های چت جلسات قبلی را برای استفاده کاربران ذخیره و بایگانی کنید.

ارتباط و دوستی کاربران

نقش های کاربری مختلف وردپرس را به هر کاربر اختصاص دهید. کاربران میتوانند چت کنند درخواست دوستی بدهند و یکدیگر را دنبال کنند یا حتی کاربر مورد نظرشان را بلاک کنند.

 • جلسات در گروه‌های اجتماعی

با برگزاری جلسات گروه‌های اجتماعی در زوم احساس جمعی انجمن را به فضای مجازی بیاورید. هر گروه حساب کاربری زوم مجزایی از یکدیگر دارند و همچنین تنظیمات حریم‌ خصوصی نیز قابل اعمال است.

چت خصوصی و گروهی وردپرس

به اعضا اجازه دهید پیام خصوصی ارسال کنند. پیام ها را می توان برای یک عضو یا گروهی از اعضا ارسال کرد مانند گروهای چت تلگرام در بادی باس نیز با دوستان و یا اعضای گروه به چت و تعامل بپردازید. در مورد ایده ها، فعالیت ها، وظایف ، درس ها و جلسات به طور کارآمد با یکدیگر همکاری داشته باشید.

 • پیامهای گروهی در وردپرس

میتوانید به همه یا بخشی از اعضای یک گروه اجتماعی پیامی با عکس، گیف، ایموجی یا سند ارسال

کنید . تیم های کاری خود را به همکاری موثر ، تسهیل فرایندهای همکاری بین اعضای تیم در سراسر

بخش ها با پیام رسانی گروهی وادارید.

 • پیام خصوصی یک به یک در وردپرس

آیا پیامی برای درخواست بازخورد از همه اعضای یک گروه دارید اما می خواهید بحث ها را خصوصی نگه

دارید؟ ویژگی پیام رسانی گروهی به شما امکان می دهد با یک کلیک یک پیام خصوصی یک به یک برای

همه اعضای یک گروه اجتماعی ایجاد کنید.

دعوت از کاربران

به اعضا اجازه دهید برای پیوستن به سایت شما به دوستان خود دعوت نامه ایمیلی ارسال کنند و جذب مخاطب کنند.

اعلان و اطلاعیه ها

با نوار اعلان داینامیک سایت یا با ایمیل اعضای خود را از آخرین فعالیت ها آگاه کنید و به آنها اجازه دهید تنظیمات دریافت اعلان خود را سفارشی کنند.

 • تعامل همگانی، گروهی و شخصی

برای تجربه‌ی تعامل بیشتر، گروه های خود را به یک “دیوار” دو طرفه تبدیل کنید. به اعضای خود اجازه دهید روی دیوارهای یکدیگر بنویسند و پست های یکدیگر را “لایک” کنند.

 • ارسال محتوای چندرسانه‌ای در وردپرس

به کاربران خود اجازه دهید از هر دستگاهی عکس ها،اسناد و محتواهای چندر رسانه ای را بارگذاری کرده و در آلبوم های شخصی خود سازماندهی کنند.

 • اعلان های ایمیلی

اعلان های ایمیلی را به سادگیه ایجاد و ویرایش یک صفحه در وردپرس تنظیم کنید. پلتفرم بادی‌باس دارای API ایمیل قابل تنظیم است.

 • منشن کردن کاربران در وردپرس

مانند اینستاگرام کاربران می توانند سایر کاربران دیگر را با @ منشن کنند تا کاربر منشن شده اعلانی از آن پست دریافت کند.

پست‌های فعالیت

در فیدهای فعالیت با نوشتن نظر، ارسال مستقیم پست، منشن کردن افراد و ارسال دریافت اعلان ایمیلی با دوستان خود در ارتباط باشید

جستجوی شبکه‌ای

در بادی باس تنظیم کنید که کدام یک ازمحتواهای زیر در یک نوار جستجوی واحد می تواند جستجو شوند صفحات، نوشته‌ها، دوره‌ها، اسناد، تصاویر،کاربران، فعالیت ها، انجمن‌ها، گروه‌ها و…

آلبوم ها و رسانه ها

کاربران می توانند عکس ها را بارگذاری کرده و آنها را در آلبوم وردپرسی خود سازماندهی کنند و با سایر اعضا به اشتراک بگذارند.

 ارسال سند در وردپرس

اسناد، پرونده ها، فیلم ها، تصاویر و موارد دیگر را به صورت نامحدود در وب سایت خود به اشتراک بگذارید، نگهداری و کنترل کنید حریم خصوصی تمام اسناد شخصی خود را کنترل کنید یا گزینه‌های رازداری را برای اسناد بارگذاری شده در یک گروه اجتماعی تنظیم کنید.

 • هر نوع پرونده را بارگذاری و به اشتراک بگذارید

اعضا می توانند هر نوع پرونده را مستقیماً در پست‌های فعالیتشان یا گروه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. انواع پرونده‌ها مانند تصاویر، صدا، فیلم،فایل‌های صفحه گسترده ، فایل پاورپوینت و … همچنین می توانید آپلود هر پسوند دلخواه را مجاز یا ممنوع کنید.

 • گزینه‌های حفظ حریم خصوصی در وردپرس

اسناد خود را فقط برای چشمی نگه دارید که فقط قصد دیدن آنها را دارد! برای اسناد شخصی و اسناد منتشر شده در گروه اجتماعی خود تنظیمات حریم خصوصی تعیین کنید. به اشتراک گذاشتن تصادفی پرونده‌ها را با افراد دیگر فراموش کنید.

خصوصی سازی سایت

دسترسی کل سایت یا هر قسمت از آن را فقط به اعضای ثبت‌نام شده محدود کنید، می توانید یک انجمن خصوصی ایجاد کنید. صفحات ورود و ثبت نام را شخصی سازی کرده و برای عموم قابل مشاهده کنید.

ایمیل‌های سفارشی

Buddyboss Platform دارای ایمیل قابل سفارشی سازی است برای بازاریابی و مارکتینگ برند شخصی خودتان ایمیل هایی متناسب با نیاز خود را طراحی کنید

تقویم و مناسبت ها در وردپرس

بادی باس، استایل ویژه‌ای را برای دو افزونه محبوب تقویم و رویداد Events Calendar و افزونه Modern Events Calendar.

کاریابی و استخدام در وردپرس

با استفاده از افزونه WP Job Manager کاریابی کارفرمایان لیست مشاغل مورد نیاز خود را ارسال می کنند همچنین داوطلبان هم اجازه دارند برای شغل موردنظر خود درخواست دهند و رزومه خود را  ارسال کنند. هسته این افزونه رایگان است و با افزودنی های دیگر به طور جداگانه فروخته می شود

قالب اموزشی بادی‌باس سازگار با:

  • پلاگین automatorwp
  • پلاگین uncanny automator
  • پلاگین iflychat
  • پلاگین thrive comments
  • پلاگین wp fusion
  • پلاگین LoginPress
  • پلاگین login and logout redirect
  • پلاگین If-So
  • پلاگین woocommercw
  • پلاگین thrive leads
  • پلاگین mailpoet
  • پلاگین social subscribe box
  • پلاگین gravity forms
  • پلاگین buddyforms
  • پلاگین contact form 7
  • پلاگین ninja forms
  • پلاگین wp fluent forms
  • پلاگین wp job manager
  • پلاگین badgeos
  • پلاگین mycred
  • پلاگین gamipress
  • پلاگین lifterlms
  • پلاگین learndash
  • پلاگین tutor lms
  • پلاگین propanel learndash
  • پلاگین rank math
  • پلاگین yoast seo
  • پلاگین all in one seo
  • پلاگین seopress
 • پلاگین loco translate
 • پلاگین memberpress
 • پلاگین paid memberships pro
 • پلاگین restrict content pro
 • پلاگین restrict content pro
 • پلاگین anspress
 • پلاگین elementor
 • پلاگین beaver builder
 • پلاگین wpbakery page builder
 • پلاگین thrive architect
 • پلاگین groundhogg
 • پلاگین media press
 • wp project manager
 • پلاگین advanced ads pro
 • و…

قالب BuddyBoss دارای امکانات متنوع و کامل برای ساخت و فروش دوره های آموزشی و شبکه اجتماعی است. با خرید قالب شبکه اجتماعی بادی باس از راست چین از پشتیبانی و آپدیت های دائمی محصول برخوردار خواهید شد.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *