جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه Yoast Keyword Assistant، افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست

دانلود رایگان افزونه Yoast Keyword Assistant، افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه Yoast Keyword Assistant | افزونه وردپرس کلمه کلیدی یواست | پلاگین دستیار کلمه کلیدی یواست

Yoast Keyword Assistant یک افزونه وردپرس جهت پیدا کردن کلمات کلیدی مهم برای مقاله ها یا محصولات وردپرس می باشد که با استفاده از آن می توانید سئوی سایت خود را به سرعت رشد دهید. یکی از بهترین مزایای این افزونه صرفه جویی زمان شما است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

معرفی افزونه وردپرس دستیار کلمه کلیدی یواست

یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو و موفقیت در گوگل انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. اگر مهم ترین کلمه کلیدی خود را به درستی انتخاب کنید افراد زیادی را وارد سایت یا فروشگاه اینترنتی خود خواهید کرد و نتایج فوق العاده ای خواهید گرفت. افزونه Yoast Keyword Assistant تنها افزونه وردپرس سئو است که علاوه بر پیشنهاد کلمه کلیدی در نوشته‌ها و برگه‌های وب سایت با افزونه Yoast SEO کاملاً سازگار بوده است. همچنین می توانید از کلمات کلیدی پیشنهادی هنگام وارد کردن کلمه کلیدی کانونی در افزونه Yoast SEO استفاده نمایید.

مزیت های افزونه Yoast Keyword Assistant

 

افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست محتوای سایت شما را سئو می کند و نتیجه ‌هایی که بیشترین جستجو در اینترنت را دارند به شما نمایش می دهد. این افزونه در کسری از ثانیه با اتصال به سایت گوگل کلمات پیشنهادی را نمایش می دهد و تعداد تکرار این کلمات در متن نوشته شما را نمایش می دهد تا آسان‌ تر بتوانید کلمه کلیدی مناسب را انتخاب نمایید. پس از انتخاب کلمه کلیدی مناسب می توانید آن ها در بخش برچسب ها قرار دهید.

 

نمایش کلمه کلیدی در افزونه Yoast Keyword Assistant

در صورتی که از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید می توانید کلمات کلیدی پیشنهادی و تعداد تکرار آن ها در متن را هنگام وارد کردن کلمه کلیدی در قسمت انتخاب کلمه کلیدی کانونی مشاهده و بهترین کلمه کلیدی کانونی را انتخاب نمایید.

این افزونه تنها افزونه موجود در فضای وب است که قابلیت نمایش کلمات کلیدی پیشنهادی  به همراه تعداد تکرار کلمات در متن را در Yoast SEO  فراهم می نماید.

 

کلمه کلیدی فزونه وردپرس دستیار کلمه کلیدی یواست
در بخش تنظیمات افزونه قادر خواهید بود با انتخاب زبان جستجو و مکان (کشور) بهترین کلمات کلیدی را از گوگل دریافت و انتخاب نمایید که این افزونه در کدام بخش های سایت فعال باشد.

 

ویژگی های افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست

  • نمایش کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل در کسری از ثانیه
  • نمایش تعداد تکرار کلمه پیشنهادی در متن
  • نمایش کلمات کلیدی پیشنهادی در افزونه یوست سئو
  • سازگاری کامل با یوست سئو و ووکامرس
  • امکان انتخاب بیش از 40 زبان و 200 کشور مختلف برای نمایش بهترین کلمات کلیدی
  • قابل نصب در تعداد نامحدود دامنه
مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *