جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه Ultimate Video Player، پخش کننده ویدئو

دانلود رایگان افزونه Ultimate Video Player، پخش کننده ویدئو

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه Ultimate Video Player |  افزونه آلتیمیت ویدئو پلیر| افزونه پخش کننده ویدئو 

معرفی افزونه Ultimate Video Player

 

افزونه Ultimate Video Player یک افزونه وردپرس کاربردی برای پخش ویدئو در سایت است. این افزونه پخش کننده ویدئو قدرتمند و منحصر به فرد است که از لیست های پخش برای پخش محلی، خود میزبان یا پخش فایل های ویدیویی و صوتی، یوتیوب، Vimeo، Vimeo Pro، پخش زنده، HLS، DASH MPEG، ویدیوهای 360 درجه / VR، استفاده می کند. Google Adsense، VAST و VMAP و موارد دیگر…

با این افزونه وردپرس و الگوی ارائه تبلیغات ویدیویی از ویدیوهای خود با استفاده از VAST و VMAP و ترکیبی پیچیده از ابزارها و ویژگی های تبلیغات ویدیویی کسب درآمد کنید و درآمد ویدیویی و صوتی خود را به حداکثر برسانید.

 

Ultimate Video Player WordPress Plugin

کاملا ریسپانسیو

 

معرفی افزونه Ultimate Video Player

پشتیبانی از یوتیوب در افزونه Ultimate Video Player

افزونه وردپرس پخش کننده ویدئو

قرار دادن لوگو سایت و شرکت در لیست پخش

ویژگی های اصلی پلاگین وردپرس پخش کننده ویدیو نهایی:

چیدمان پاسخگو

تولید کننده کد کوتاه .

پشتیبانی  ووکامرس، UVP را می توان در صفحه محصول WooCommerce گنجاند، تمام فرمت های ویدیویی، ویژگی ها و تنظیمات دقیقاً مانند نسخه وردپرس کار می کنند، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

پشتیبانی از   Chromecast ، پخش ویدیوی mp4 یا صدای mp3 بر روی صفحه تلویزیون با استفاده از Chromecast، رسانه را می توان از طریق رابط پخش کننده کنترل کرد، اساساً مرورگر و پخش کننده تبدیل به یک تلویزیون از راه دور می شوند، لطفاً توجه داشته باشید در حال حاضر HLS، یوتیوب، vimeo و تبلیغات پشتیبانی نمی شوند.

پشتیبانی از انواع پست های سفارشی

گزینه ای برای شروع در لیست پخش یا ویدیو به طور مستقیم در کد کوتاه .

پیش نمایش ریز عکسها و لیست پخش تکراری.

ریز عکس‌های ویدیویی تولید شده به صورت خودکار، اکنون می‌توانید تصاویر کوچک پیش‌نمایش ویدیو را مستقیماً از ویدیو ایجاد کنید، . این ویژگی با mp4/video میزبان خود یا میزبان خارجی، HLS/m3u8، Google Drive، Dropbox، Amazon S3 و موارد دیگر کار می‌کند.

نمادهای دکمه‌های مبتنی بر برداری اختیاری با استفاده از فونت عالی

پشتیبانی از تجزیه و تحلیل گوگل، امکان مشاهده چند بار پخش یا بارگیری یک ویدیو،

پشتیبانی از تبلیغات گوگل ادسنس،

موبایل و دسکتاپ بهینه شده است.

پشتیبانی از کیفیت ویدیوی چندگانه و انتخابگر کیفیت ویدیوی اختیاری مشابه Youtube.

 

 ویژگی های افزونه Ultimate Video Player

فقط فایل ویدیویی mp4 مورد نیاز است.

پر کردن اختیاری کل صفحه ویدیو ، این ویژگی به شما امکان می دهد شکاف های پخش کننده ویدیو را پر کنید، به عنوان مثال می توانید یک پخش کننده واقعی با عرض کامل داشته باشید.

تعبیه و به اشتراک گذاری پنجره اختیاری .

هر نوع لیست پخش را از طریق نشانه گذاری HTML ، XML ، لیست پخش ترکیبی (vimeo | youtube | ویدیوی HTML5) ، پوشه ویدیو ، لیست پخش یوتیوب یا لیست پخش / آلبوم Vimeo بارگیری کنید ، همچنین می توان لیست پخش ترکیبی با YouTube یا mp4 یا ویدیوهای vimeo ایجاد کرد.

پشتیبانی از لیست پخش تصادفی، این گزینه اجازه می دهد تا با یک لیست پخش تصادفی / مختلط / تصادفی در هنگام بارگذاری لیست پخش شروع کنید.

لیست های پخش نشانه گذاری HTML را می توان به صورت دستی ایجاد کرد یا از یک پایگاه داده تولید کرد.

پشتیبانی از لیست های پخش نامحدود و هر لیست پخش می تواند ویدیوهای نامحدودی داشته باشد.

فهرست‌های پخش سفارشی اختیاری / دسته‌ها انتخابگر جعبه ترکیبی / کادر کشویی انتخاب کنید .

لیست پخش اختیاری و لیست های پخش پنجره / انتخابگر دسته ها .

سه نوع افکت شناور برای ریز عکس‌های انتخابگر پنجره فهرست‌های پخش / دسته‌ها.

لیست پخش اختیاری و پنجره انتخابگر دسته‌ها/باز شدن خودکار (بازیکن می‌تواند با فهرست پخش یا پنجره فهرست‌های پخش / انتخابگر دسته‌ها قابل مشاهده یا پنهان شروع شود).

لیست پخش را می توان در پایین یا راست قرار داد.

گزینه ای برای داشتن یک لیست پخش بدون ریز عکسها .

گزینه ای برای نمایش فقط تصاویر کوچک بدون متن، عرض و ارتفاع تصاویر بندانگشتی را می توان به هر اندازه ای که می خواهید تنظیم کرد. این ویژگی با همه انواع لیست پخش کار می کند، .

پشتیبانی از پیمایش لیست پخش هنگامی که ماوس به جای  حرکت می کند .

 

تصاویر کوچک قابل تنظیم

دکمه دانلود ویدیوی اختیاری این دکمه ها را می توان به صورت جهانی یا جداگانه برای هر ویدیو حذف / اضافه کرد.

پشتیبانی از ویدیوهای محلی، پخش از سرور، یوتیوب یا Vimeo / Vimeo Pro .

استفاده از همان پوسته سفارشی وردپرس Ultimate Video Player حتی برای ویدیوهای یوتیوب.

منطقی که فقط به کاربرانی که وارد سیستم شده اجازه پخش/مشاهده ویدیو را می دهد.

انتخابگرهای دکمه کیفیت ویدیوی یوتیوب از نوار کنترل ویدیو. نرخ های کیفیت موجود به روشی جالب نمایش داده می شود تا بتوانید کیفیت مورد نظر را برای پخش ویدیو انتخاب کنید.

پخش‌کننده ویدیو می‌تواند یک ویدیوی HD را روی دستگاه‌های رومیزی و یک ویدیوی کوچک‌تر را در دستگاه‌های تلفن همراه پخش کند، این ویژگی مفید اختیاری است، به این معنی که پخش‌کننده ویدیو می‌تواند منبع ویدیوی یکسانی را در همه دستگاه‌های رومیزی یا دستگاه‌های تلفن همراه پخش کند.

رفتن به حالت تمام صفحه در هنگام پخش اختیاری است، هنگامی که دکمه پخش کلیک می شود پخش کننده به تمام صفحه می شود .

پیش از پخش پیشرفته اختیاری ، اواسط پخش، پس از پخش / تبلیغات / ویدیو یا تصویر تبلیغاتی (شبیه به تبلیغات یوتیوب با ویژگی های اضافی). UVP از تبلیغات نامحدود پشتیبانی می کند که می توان آنها را به راحتی اضافه و پیکربندی کرد

تبلیغات پاپ آپ اختیاری (مشابه تبلیغات پاپ آپ یوتیوب نمایش داده می شود). برای یک ویدیو می توان تبلیغات متعددی اضافه کرد، همچنین زمان نمایش و مخفی شدن را نیز می توان مشخص کرد، به عنوان مثال یک آگهی تبلیغاتی توله سگ را می توان در ثانیه 10 و در ثانیه 40 پنهان کرد.

نقاط نشانه ویدیو، UVP می تواند توابع جاوا اسکریپت یا کد جاوا اسکریپت را در یک زمان مشخص در حین پخش ویدیو فراخوانی کند.

API قدرتمند همراه با فایل‌های مثال، مجموعه کاملی از روش‌های API، از جمله پخش، مکث، توقف، پاک‌سازی با زمان، پاک‌سازی با درصد، حجم، و خیلی بیشتر.

HTTP Live Streaming / HLS / m3u8 و DASH MPEG mpd، پشتیبانی از پخش زنده ویدیو در همه مرورگرهای موبایل و دسکتاپ.

پیمایش/بارگذاری تنبل، امکان مقداردهی اولیه UVP در اسکرول زمانی که پخش کننده در صفحه قابل مشاهده است، به این ترتیب برای مثال اگر پخش کننده در بخشی از صفحه وب باشد که قابل مشاهده نیست، مقداردهی اولیه / پخش نمی شود، در عوض UVP فقط زمانی که کاربر در حال پیمایش به قسمتی است که پخش کننده در آن اضافه شده است مقداردهی اولیه می شود / پخش می شود.

پنجره آگهی بازشو اختیاری در حالت مکث، منبع می تواند هر صفحه وب باشد

پشتیبانی از ویدیوهای 360 درجه / واقعیت مجازی / VR.

پشتیبانی از فایل های زیرنویس (.srt، .vtt یا txt).

انتخابگر زیرنویس اختیاری UVP از چندین زیرنویس پشتیبانی می کند، آنها را می توان به راحتی تنظیم کرد و در زمان اجرا با استفاده از انتخابگر زیرنویس اختیاری تغییر داد

پشتیبانی از رنگ HEX / CSS دکمه ها را می توان با CSS ساده با عبور از یک رنگ هگزا دسیمال (مثلا: #FF0000) تغییر داد و حتی بیشتر، ما این کار را به روشی جالب انجام داده ایم که تمام گرافیک ها بافت را حفظ می کنند و در عین حال اعمال می شوند. رنگ انتخاب شده

پنجره اطلاعات ویدیویی اختیاری

پشتیبانی از مهر زمانی با فرمت t=hours[h]دقیقه[m]ثانیه[s] ، شروع و/یا متوقف کردن ویدیو در زمان مشخص با تنظیم مهر زمانی در URL صفحه پخش کننده و قالب URL را بررسی کنید. یک مهر زمانی به آن متصل شده است: t=0m0h20s&e=0m0h40s .

رمزگذاری اختیاری زیرنویس منبع / مسیر . استفاده از این ویژگی به کاربر/نرم افزار اجازه نمی دهد منبع/مسیر زیرنویس را از منبع صفحه ببیند/دزدیده باشد.

پشتیبانی از VAST “ Video Ad Serving Template ” اضافه شد، در حال حاضر فقط از تبلیغات خطی و غیرخطی تک یا چندگانه (پاد) ویدیو/ویدئو (پیش از پخش، میان پخش، پس از پخش) پشتیبانی می‌کند.

امکان تنظیم زمان شروع به VAST قبل، اواسط، تبلیغات پس از رول، به طور پیش فرض الگوی VAST شامل این ویژگی نمی شود، بنابراین اگر چندین تبلیغ ویدیویی در یک فایل VAST XML دارید بسیار مفید است، اکنون امکان تنظیم وجود دارد. زمان شروع برای هر فایل ویدیویی .

پشتیبانی از VMAP (لیست پخش چند آگهی ویدیویی دیجیتال)، این برای ایجاد یک لیست پخش VAST و افزودن وقفه های تبلیغاتی در زمان های مشخص بسیار مفید است،

پشتیبانی از SDK های تبلیغات رسانه ای تعاملی – IMA SDK برای HTML5 و DFP / پشتیبانی از تگ های IMA Google Doubleclick ، که به شما امکان می دهد تگ های Google Adsense را برای پخش ویدیوهای PreRoll (خطی)، Mid-Roll، Post-Roll، VMAP+Bumper قرار دهید. و Pods، یا تبلیغات بنری/متن غیرخطی (غیر خطی) با ویدیوهای خود میزبانی شده، مثال adsense در اینجا و نمونه DFP، VAST، VMAP ..

حلقه ویدیویی A تا B / حلقه ab، گزینه حلقه کردن یک بخش خاص / بخشی از یک ویدیو با استفاده از دو نقطه زمان / مهر زمان، نقطه a نقطه شروع و نقطه b نقطه پایان، این نقاط را می توان با استفاده از حلقه a به b تنظیم کرد. ، روی دکمه پخش و سپس دکمه حلقه a به b را از نوار کنترل کلیک کنید.

پشتیبانی از صفحه کلید اختیاری ( F : تمام صفحه / صفحه معمولی، فلش های چپ/راست : رد شدن از ویدیو 5 ثانیه به جلو یا عقب، فلش های بالا/پایین : صدا بالا یا پایین، M : بی صدا/لغو، SPACE : پخش/مکث.

انتخابگر نرخ / سرعت پخش اختیاری. UVP از چندین نرخ/سرعت پخش پشتیبانی می‌کند، می‌توان آن‌ها را به راحتی تنظیم کرد و در زمان اجرا با استفاده از انتخاب‌کننده نرخ/سرعت پخش اختیاری، آن‌ها را تنظیم کرد و تغییر داد.

پوستر ویدیویی اختیاری ، پوستر زمانی که پخش‌کننده ویدیو متوقف می‌شود قابل مشاهده است به اضافه پشتیبانی از دو منبع پوستر، یکی برای دستگاه‌های رومیزی و دیگری برای دستگاه‌های تلفن همراه. لطفاً توجه داشته باشید که یک منبع واحد را می توان هم برای دستگاه های رومیزی و هم برای دستگاه های تلفن همراه استفاده کرد.

انواع نمایشگر چندگانه: پاسخگو / چسبنده / لایت باکس / تمام صفحه…  پشتیبانی از نوع صفحه نمایش چسبنده.

پشتیبانی از حالت چسبنده هنگام پیمایش به بالا/پایین در صفحه به این ترتیب UVP همیشه قابل مشاهده خواهد بود. اگر پخش کننده ویدیو در قسمت نمای مرورگر نباشد، نسخه چسبنده در پایین صفحه ظاهر می شود ، لطفاً صفحه را به پایین اسکرول کنید تا این ویژگی را در عمل مشاهده کنید.

پشتیبانی از نوع صفحه نمایش لایت باکس / مدال، اکنون می توان UVP را در پنجره مودال / لایت باکس در هنگام بارگیری صفحه یا در تعامل با کاربر باز کرد، به عنوان مثال روی دکمه یا تصویر کلیک کنید، لطفا تماشا کنید، .

آرم واترمارک سفارشی اختیاری . لوگو را می توان طوری تنظیم کرد که با نوار کنترل پنهان شود یا همیشه قابل مشاهده باشد، همچنین موقعیت لوگو قابل تنظیم است.

پشتیبانی از مهر اثر انگشت دیجیتال، این یک ویژگی امنیتی است که به صاحب افزونه اجازه می‌دهد ببیند کدام کاربر ویدیو را ضبط کرده است  .

پشتیبانی از مسیرهای ویدیوی رمزگذاری شده، به عنوان مثال مسیر محتوای/ویدئوها/fwd-720p.mp4 برای رمزگذاری رمزگذاری می‌شود:70de891f83b42a958770b738fd3b66f2، به این ترتیب، سرقت ویدیو با خزیدن در منبع صفحه غیرممکن خواهد بود.

امکان باز کردن صفحه جدید پس از اتمام پخش ویدیو، می تواند صفحه جدیدی را در پنجره دیگری باز کند یا صفحه ای را که پخش کننده در آن در حال اجراست (_blank یا _self) جایگزین کند.

منوی زمینه سفارشی، وقتی روی دکمه سمت راست ماوس کلیک می‌شود، یک منوی سفارشی ظاهر می‌شود که به شما امکان می‌دهد URL ویدیو / URL ویدیو را در زمان فعلی کپی کنید یا صفحه تمام صفحه / عادی را تغییر دهید.

شروع اختیاری در زمان و پایان در زمان، UVP را می توان برای پخش یا توقف در یک زمان خاص تنظیم کرد.

لوگوی واترمارک اختیاری کلیک کنید. لوگو را می توان طوری تنظیم کرد که با یک URL خاص پنجره ای را با کلیک باز کند.

نوار کنترل‌های AutoHide، پخش‌کننده ویدیو را می‌توان طوری تنظیم کرد که پس از چند ثانیه عدم فعالیت، نوار کنترل‌ها را به‌طور خودکار پنهان کند.

نوار کنترل‌های ویدیو را می‌توان در زمانی که ویدیو متوقف شد یا شروع نشد، نشان داد یا پنهان کرد.

برای پخش یا مکث کلیک کنید، برای پخش/مکث ویدیو می توانید روی ویدیو کلیک کنید.

هر بار که صفحه باز می شود، اختیاری از یک ویدیوی تصادفی شروع شود.

عملکرد دوبار کلیک کردن / دوبار ضربه زدن، چرخش ویدیوی سمت چپ به عقب 10 ثانیه یا زمان سفارشی، ویدیو در مرکز تمام صفحه / صفحه عادی، سمت راست ویدیو به جلو 10 ثانیه یا زمان سفارشی.

گزینه ای برای تنظیم زمان سفارشی بر حسب ثانیه برای عملکرد عقب به جلو یا عقب به عقب.

امکان شروع بازی در زمان مشخص .

مقدار حجم شروع.

پخش خودکار، حلقه و زدن.

پخش خودکار ویدیو با صدای خاموش برای مطابقت با خط مشی پخش خودکار مرورگر ، پشتیبانی از صفحه کلید اختیاری

دکمه پخش بزرگ

دکمه های ویدیوی بعدی و قبلی (اختیاری)

دکمه پخش / مکث.

زمان فعلی و کل(اختیاری)

دکمه میزان صدا (اختیاری)

اسکرابر حجم (اختیاری)

دکمه پنجره اطلاعات ویدیو (اختیاری)

دکمه های زدن و حلقه (اختیاری )

دکمه جاسازی و اشتراک گذاری (اختیاری)

دکمه تمام صفحه (اختیاری)

مستندات دقیق و فایل های نمونه گنجانده شده است.

هشت پوسته همراه با فایل های psd.

دکمه دانلود ویدیو (اختیاری(

دکمه اشتراک گذاری پنجره(اختیاری).

 

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *