جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه Email Filter، افزونه فیلتر ایمیل اسپم Digits

دانلود رایگان افزونه Email Filter، افزونه فیلتر ایمیل اسپم Digits

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه Email Filter | افزونه فیلتر ایمیل اسپم digits| افزونه محدودیت در ثبت نام دامنه ایمیل 

معرفی افزونه فیلتر ایمیل های اسپم دیجیتس

افزونه Email Filter یک افزودنی کاربردی افزونه دیجیتس است که می تواند نقش مهمی را در سایت شما ایفا کند. با استفاده از این افزونه کاربردی وردپرس می توانید از ثبت نام ایمیل اسپم و فیک در سایتتان جلوگیری کنید. افزونه فیلتر ایمیل اسپم دیجیتس به شما کمک می کند تا کاربرانی که قصد دارند با ایمیل های فیک در سایت شما ثبت نام کنند را مسدود کنید.

اگر کمی در اینترنت جستجو کنید سایت هایی هست که ایمیل های فیک، یکبار مصرف و یا اسپم تولید می کنند. برخی از کاربران و یا حتی ربات ها از این نوع ایمیل ها استفاده می کنند و در سایت ها ثبت نام می کنند. در حالت کلی این نوع کاربران هیچ فایده ای برای سایت شما نخواهند داشت و صرفا فضای سایت شما را اشغال می کنند و ایمیل آن ها نیز برای شما فایده ای نخواهد داشت چون در مقصد اینگونه ایمیل ها کاربر انسانی وجود ندارد.

با افزودنی فیلتر ایمیل اسپم می توانید برای کاربرانی که قصد ثبت نام در سایت شما را دارند یک محدودیت ایجاد کنید و فقط کاربران با دامنه خاص ایمیل مانند gmail و یا yahoo در سایت شما امکان ثبت نام داشته باشند.

  • همراهان عزیز توجه نمایید: هر سوالی درباره این محصول دارید لطفا در بخش دیدگاه ها ارسال بفرمایید، حتی اگر قبلا از سمت کاربرهای دیگری در دیدگاه ها مطرح شده باشد. چون پاسخ دیدگاه ها به نسبت امکانات محصول در آن بازه زمانی ارسال می شود و ممکن است محصول در نسخه های بعدی دچار تغییر و تحول شده باشد و دیگر پاسخ آن دیدگاه صحیح نباشد.

کار کردن با این افزونه بسیار راحت است. امکانات افزودنی فیلتر ایمیل اسپم افزونه دیجیتس شامل جلوگیری از ثبت نام کاربران ربات، تعیین لیست دامنه های سفید، تعیین لیست دامنه های سیاه و جلوگیری از ثبت نام ایمیل های فیک از جمله امکانات این افزودنی است.

قبل از خرید افزونه فیلتر ایمیل های اسپم و رباتی برای عضویت به نکات زیر توجه بفرمایید:

  • افزودنه فیلتر ایمیل های اسپم و رباتی برای عضویت صرفا با افزونه دیجیتسی که در سایت راست چین منتشر شده است فعال شده و کار خواهد کرد.
  • برای استفاده از افزودنی فیلتر ایمیل های اسپم و رباتی برای عضویت باید افزونه دیجیتس نصب و فعال شده باشد.
  • امکانات افزونه Email Filter صرفا بر روی شورت کدهای موجود در افزونه دیجیتس کاربر خواهد داشت.
  • افزونه فقط روی هاست با نسخه php 7.2 قابل نصب می باشد.
  • برای نصب از فعال بودن ioncube loader روی هاست خود از طریق پشتیبان هاست مطمئن شوید.
  • افزونه دیجیتس و این افزودنی فیلترایمیل فیک برای عضویت صرفا به عنوان یک رابط بین سایت شما و پنل پیامکی عمل می کند و شما حتما برای استفاده از افزونه و افزودنی نیاز به پنل فعال پیامکی دارای اعتبار پیامکی از سامانه های پیش فرض روی افزونه خواهید داشت.
  • نکته: محصول فوق به بروز رسان خودکار راست چین مجهز می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید  افزونه بروزرسان خودکار راست چین را مطالعه نمایید. اگر شرایط استفاده از این ویژگی را در سایت خود ندارید همچنان مثل سابق می توانید فایل محصول را از پنل کاربری خود دریافت کرده و بصورت دستی آپدیت را انجام بدهید.

افزونه Digits - افزونه وردپرس ثبت نام و ورود با شماره موبایل

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *