جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro

دانلود رایگان افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس | افزونه ویرایش فیلدهای پرداخت | افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس | افزونه فرم پرداخت ووکامرس 

معرفی افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس

حتما تا به حال برایتان پیش آمده صفحه پرداخت ووکامرس خود را به صورت دلخواه تغییر و سفارشی سازی کنید، فیلد هایی به آن اضافه یا حذف کنید. افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro یک افزونه فروشگاهی، بعنوان ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس و سفارشی سازی صفحه پرداخت است که می تواند اضافه کردن، ویرایش، اصلاح، حذف، یا تغییر ترتیب نمایش فیلد های پرداخت را به سادگی به آن اضافه کنید. این افزونه برای تمام فروشگاه های اینترنتی که می خواهند یک صفحه پرداخت سفارشی برای سایت خود بسازند کاربرد دارد. شما می توانید در دو بخش صورت حساب و حمل و نقل، 17 نوع فیلد به صفحه پرداخت خود اضافه کنید و یا فیلد های صفحه پرداخت را ویرایش کنید.

با استفاده از افزونه Checkout Field Editor علاوه بر افزودن فیلد های سفارشی، بخش سفارشی را در فرم پرداخت ووکامرس خود اضافه کرده و مراحل پرداخت سفارشی را ایجاد کنید.

کامل ترین افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس

افزونه ویرایش فیلد پرداخت، ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

 

امکانات افزونه ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

می توانید با افزودن یا حذف و سفارشی سازی فیلدهای مختلف صفحه پرداخت تان را سفارشی سازی کنید در ادامه به معرفی مهمترین کاربردهای افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce می پردازیم. افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس امکان اضافه کردن و حذف هر فیلدی را در صفحه CHECKOUT ارائه می کند.

فیلد های پرداخت سفارشی

با استفاده از این افزونه می توانید 17 نوع فیلد جدید را به صفحه صورتحساب ، صفحه حمل و نقل و سایر موارد در صفحه پرداخت خود اضافه کنید

انواع فیلدها برای اضافه کردن در صفحه پرداخت ووکامرس

بخشهای پرداخت سفارشی

این افزونه به شما امکان می دهد بخش های سفارشی را به فرم پرداخت ووکامرس اضافه کنید. این بخش ها را می توان در 14 موقعیت مختلف در فرم پرداخت نشان داد.

محل اضافه شدن فیلدهای سفارشی در صفحه پرداخت

نمایش فیلد ها به صورت مشروط

این افزونه به شما کمک می کند تا بر اساس شرایط مختلف، فیلدهای پیش فرض و سفارشی را در فرم پرداخت نمایش دهید. فیلدها را می توان بر اساس محتوا ، قیمت سبد خرید، نقش های کاربر، مشخصات محصول و همچنین شرایطی که برای هر فیلد پرداخت دیگری تعیین شده است، نمایش داد.

نمایش فیلد ها به صورت شرطی در سفارشی سازی فیلدهای پرداخت ووکامرس

انواع فیلد های قیمت 

میتوانید با افزودن فیلد قیمت در فرم پرداخت، ارزش قیمت اضافی را به قیمت کل اضافه کنید. همچنین می توانید با استفاده از نوع فیلد در پرداخت ووکامرس، قیمت های ثابت از پیش تعیین شده را اضافه کنید. در صورتی که فیلد دارای چندین گزینه مانند انتخابی، چک باکس و رادیویی باشد می توان فیلدهای قیمت را برای هر گزینه تعیین کنید. موارد زیر را می توان به قسمت های پرداخت ووکامرس اضافه کنید.

افزودن هزینه اضافی در فیلدهای سفارشی صفحه پرداخت

نمایش بخش ها به صورت شرطی

مانند فیلدهای پرداخت  بخش های موجود در فرم پرداخت نیز می توانند به طور مشروط با استفاده از این افزونه نمایش داده شوند. علاوه بر این  بخش ها نیز می توانند بر اساس فیلد نمایش داده شوند.

نمایش فیلدها بر اساس گزینه های حمل و نقل و روش های پرداخت

در افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد، تا از نمایش فیلدهایی که برای برخی از گزینه های حمل و نقل معتبر نیستند، اجتناب کنید و فیلدهایی که داده های مورد نیاز برای گزینه های پرداخت خاص را ندارند نیز می توانند حذف کنید.

نمایش فیلدهای سفارشی به صورت اختیاری در صفحه حساب من

با استفاده از کادر تأیید متا داده کاربر در تنظیمات فیلد افزونه، می توانید فیلدهای سفارشی را در صفحه حساب من نمایش دهید.

اعتبار سنجی های سفارشی

این افزونه با گزینه هایی برای اعتبارسنجی فیلدهای پرداخت قبل از ثبت سفارش همراه است. با اعتبارسنج ها و تعریف الگوهای اعتبارسنج اطمینان حاصل کنید که تمام داده هایی که دریافت می کنید قبل از ثبت سفارش معتبر است.

تنظیم مجدد و ترتیب نمایش همه قسمت ها و بخش ها

افزونه سفارشی سازی صفحه پرداخت ووکامرس به شما این امکان را می دهد که فقط با کشیدن و رها کردن فیلدها به بالا و پایین، ترتیب نمایش فیلدهای پرداخت مدیریت کنید. بخش های پرداخت نیز می توانند با تنظیمات ترتیب نمایش در ویژگیهای بخش مرتب شوند.

تغییر فیلدهای پیش فرض ووکامرس

با استفاده از ویرایشگر فیلد افزونه، می توانید فیلدهای پیش فرض ووکامرس را سفارشی  مرتب، غیرفعال یا حذف کنید و گزینه اجباری بودن را برای یک فیلد پیش فرض فعال کنید.

اضافه کردن کلاس های سفارشی برای استایل دادن به فیلدها

کلاس های سفارشی را می توان به طور خاص در فیلدها اعمال کرد. این کار به تناسب کامل فیلد ها با صفحه پرداخت شما کمک می کند.

تغییر قالب نمایش آدرس

با ویرایشگر فیلد افزونه، فرمت های آدرس نمایش داده شده در آدرس ها، صفحه حساب من، صفحه تشکر و ایمیل های معاملاتی را تغییر دهید.

مدیریت فیلد در ایمیل ها و سفارش صفحات جزئیات

با سفارشی سازی صفحه پرداخت ووکامرس می توانید فیلدهای پرداخت پیش فرض و فیلدهای سفارشی را در ایمیل های مشتری/سرپرست و صفحات جزئیات سفارش نمایش دهید. این کار را در چند ثانیه با استفاده از کادرهای تأیید نمایش صفحات جزئیات سفارش و نمایش در ایمیل ها در تنظیمات فیلد داخل افزونه قابل انجام است.

برنامه نویس دوستانه با قلاب های سفارشی

همه فیلدهای سفارشی در ویرایشگر این افزونه از طریق قلاب در دسترس هستند. به این ترتیب توسعه دهندگان می توانند برای افزایش عملکرد این فیلدها، از فیلدهای پرداخت برای توسعه افزونه و تم استفاده کنند.

سازگاری با افزونه های ووکامرس

افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce برای سازگاری با اکثر افزونه ها در مخازن ووکامرس و وردپرس آزمایش شده است.

 پشتیبانی ازZapier

با متصل کردن افزونه به Zapier افزونه را به سایر برنامه های تجاری مورد استفاده خود مانند Google Sheets ،ActiveCampaign ،Salesforce و غیره وصل کنید و اتوماسیون را در کارهای روزانه خود به ارمغان بیاورید.

پشتیبانی چند زبانه

با سازگاری بالای افزونه با افزونه WPML برچسب ها و متغیرهایی از هر فیلد را می توان به هر زبانی ترجمه کرد.

امکان بازنشانی  تنظیمات با یک کلیک 

با یک کلیک در تنظیمات افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس، همه تنظیمات خود را به حالت اصلی بازگردانید. این افزونه دارای دکمه تنظیم مجدد است تا همه تغییرات را به تنظیمات اصلی فیلدهای ووکامرس برگرداند

تصاویر محیط پنل افزونه ویرایش صفحه پرداخت 

افزودن فیلد های سفارشی در صفحه پرداخت توسط افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro

تنظیمات افزونه ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

با خرید و دانلود افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce بعنوان یک ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت رایگان بهره مند خواهید شد و صفحات کاملا اختصاصی با فیلدهای دلخواه ایجاد کنید.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *