جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه Admin Menu Editor Pro، ویرایش منو مدیریت وردپرس

دانلود رایگان افزونه Admin Menu Editor Pro، ویرایش منو مدیریت وردپرس

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

ایجاد محدودیت برای کاربران | افزونه ویرایشگر منو مدیریت |  ویرایش منو مدیریت وردپرس 

افزونه Admin Menu Editor Pro

افزونه ویرایش حرفه‌ای منو مدیریت وردپرس یکی از قدرتمند ترین افزونه های سفارشی سازی پیشخوان مدیریت وردپرس است که به شما کمک میکند تا برای هر کاربر یا نقش کاربری به صورت جداگانه تنظیمات اختصاصی را داشته باشید.  تمرکز اصلی این افزونه مدیریت روی سفارشی سازی کامل منو مدیریت با تنظیمات متنوع و حرفه‌ای است و شامل ماژول های مختلف برای سفارشی سازی کامل موارد مختلف مرتبط با پیشخوان مدیریت می‌شود.

افزونه Admin Menu Editor Pro شامل افزودنی برندساز این افزونه نیز می‌شود تا تنظیمات کاملی را جهت سفارشی سازی پیشخوان مدیریت وردپرس خود داشته باشید.  همچنین افزودنی ویرایشگر نوار ابزار این افزونه مهیا شده تا با سفارشی سازی کامل نوار ابزار وردپرس مانند منو مدیریت، و پیشخوان مدیریت وردپرس خود را مانند موم در دست داشته باشید! استفاده آسان و قابلیت‌های متنوع این افزونه وردپرس و اضافی مثل ویرایش و ایجاد و اختصاص نقش و سطح کاربری برای کاربران مختلف یا سفارشی سازی پیشخوان مدیریت با قابلیت‌های متنوع به تفکیک کاربران یا برای همه آن‌ها، کنترل کامل نوار ابزار، کنترل ابزارک ها و متاباکس ها و مخفی سازی کاربران و افزونه ها و… این افزونه را برای مدیران  وردپرس به شدت کاربردی و مفید واقع میکند.   امکانات افزونه Admin Menu Editor Pro برای ویرایش منو مدیریت وردپرس

امکانات افزونه Admin Menu Editor Pro

افزونه ویرایشگر منو مدیریت در کنار تمرکز روی ویرایش منو مدیریت وردپرس، دنیایی از قابلیت‌های امنیتی و سفارشی سازی پیشخوان مدیریت را نیز در اختیار شما قرار میدهد تا وبسایت خود را در بهترین حالت برای کاربران مختلف با نقش یا سطوح دسترسی متنوع، مدیریت کنید.

مخفی سازی منوها از کاربر یا نقش کاربری

فقط با چند کلیک مجوز آیتم های منو را تغییر دهید. کافیست که کاربر یا نقش کاربری مد نظر خود را انتخاب نمایید و برای عدم نمایش آیتم منو به کاربر تیک آن را بردارید یا بالعکس برای نمایش آیتم منو به کاربر، آن را فعال کنید.

مرتب سازی منوها با کشیدن و رها کردن

میتوانید منو هایی که بیشتر از بقیه استفاده میکنید را در اولویت و بالای سایرین قرار دهید و همچنین تعیین کنید که منو  های جدید در آخر منو مدیریت نمایش داده شوند.

سفارشی سازی جداکننده های منو

با تظیمات متنوع همچون تعیین رنگ، استایل خط، ارتفاع، عرض، فاصله درونی و بیرونی و تراز بندی جداکننده، جداکننده های منو و زیرمنو را سفارشی کنید.

انتخاب بین ۶۰۰ آیکن منو

پک آیکن های dashicons , fontawesome برای شما مهیا شده تا بین آن ها آیکن دلخواه خود را برای آیتم منو مدنظرتان تعیین کنید حتی قابلیت آپلود فایل برای آیکن آیتم منو نیز وجود دارد.

ایجاد منو جدید

در افزونه Admin Menu Editor Pro میتوانید منو های جدید را با لینک اختصاصی، جهت نمایش یک پست، جاسازی یک صفحه خاص درون آن ایجاد کنید یا حتی میتوانید منو غیرقابل کلیک را جهت استفاده برای عنوان منو های تو در تو نمایش بسازید.

نمایش محتوای منو در تب جدید یا iframe

به راحتی میتوانید تعیین کنید که محتوای منو مد نظرتان در یک iframe یا تب جدیدی در مرورگر نمایش داده شود.

منو سه سطحی

با فعال سازی این ویژگی اختصاصی افزونه میتوانید سطح سوم منو را نیز به منو مدیریت خود اضافه کنید تا برای زیرمنو های اصلی یا اضافه شده و اختصاصی یک سطح ثالث نیز ایجاد نمایید و قابلیت های متنوع آیتم های منو را درون آن تفکیک نمایید.

کنترل کامل نوار ابزار

به کمک افزودنی ویرایشگر نوار ابزار میتوانید به راحتی برای هر کاربر یا نقش کاربری نوار ابزار پیشخوان مدیریت را با تنظیمات مختلف و کامل سفارشی سازی کنید و اولویت ابزار ها را تغییر دهید یا ابزار جدیدی ر ا با قابلیت های متنوع به نوار ابزار خود اضافه نمایید، همچنین با ایجاد گروه ابزار میتوانید ابزار های خود را دسته بندی نمایید و قابلیت درون/برون ریزی را در این افزونه نیز خواهید داشت.

فیلتر متاباکس ها

به راحتی میتوانید متاباکس های وبسایت را برای کاربران مختلف ویرایش کنید تا فقط ورودی های مد نظرتان ر ا به کاربر یا نقش کاربری خاص نمایش دهد.

کنترل یا ایجاد ابزارک های پیشخوان

به راحتی میتوانید ابزارک  HTML یا RSS جدید را با تنظیمات متنوع برای نمایش در پیشخوان تعریف نمایید یا نحوه نمایش یا محتوای هر یک از ابزارک های پیشخوان را برای کاربر یا نقش کاربری مدنظر تغییر دهید.

ریدایرکت در حالت‌های مختلف

میتوانید برای حالت های ورود، خروج، ثبت نام و اولین ورود کاربر یا نقش کاربری مورد نظرتان، آن ها را به مسیر های خاص (به همراه شورتکد) ریدایرکت کنید.

مخفی سازی کاربران

یکی از امکانات امنیتی افزونه Admin Menu Editor Pro مخفی سازی کاربران دلخواه از سایر کاربر(مدیر) های وبسایت میباشد تا نتوانند تغییری در حساب کاربری آن ایجاد کنند یا اطلاعات حساب کاربری آن را ببینند.

تغییر  نقش‌های کاربری

میتوانید سطوح دسترسی یک کاربر یا نقش کاربری را تغییر دهید، نقش کاربری یا سطح دسترسی دلخواه خود را ایجاد نمایید و موارد مختلف را به کاربران دلخواه خود اختصاص دهید.

سفارشی سازی پیشخوان مدیریت

میتوانید برای هر کاربر یا نقش کاربری، تنظیمات متفاوت پیشخوان مدیریت را پیاده سازی کنید که شامل مخفی سازی متالینک ها، اعلانات یا ابزارک های ساید بار نیز میشود.

نمایش نوع محیط  وردپرس

هنگام توسعه وبسایت در محیط لوکال و انتقال قابلیت ها به پروداکشن ، ممکن است با افزایش تب های مرورگر تشخیص نوع های مختلف توسعه دشوار شود و دچار سردرگمی و گاهاً اشتباه شوید. این قابلیت به شما کمک میکند تا علاوه برا نمایش نوع محیط وبسایت در نوار ابزار، برای هر محیط یک رنگ جداگانه نیز داشته باشید تا در نوار ابزار یا منو مدیریت نمایش داده شود تا خیلی ساری از تغییرات اشتباه جلوگیری نمایید.

فیلتر تنظیمات ویرایش شناس‌نامه کاربر

با این قابلیت میتوانید تنظیمات مختلف را در بخش ویرایش شناسنامه کاربر برای کاربر یا نقش کاربری فعال/غیرفعال نمایید تا کنترل بیشتری روی ویرایشگر پروفایل کاربر داشته باشید.

کنترل گوتنبرگ و tinymce

میتوانید دکمه ها یا قابلیت های این دو ویرایشگر محبوب را برای کاربران به صورت دلخواه فیلتر کنید تا هر کاربر یا نقش کاربری به قابلیت هایی که به صورت اختصاصی برای آن تعیین شده دسترسی داشته باشد.

CSS اختصاصی پیشخوان مدیریت در افزونه Admin Menu Editor Pro

میتوانید به وسیله این افزونه کد CSS اختصاصی خود را خیلی سریع برای سفارشی سازی صفحات مدیریت تنظیم کنید.

ایجاد برند اختصاصی

به کمک افزودنی برند ساز میتوانید پیشخوان وردپرس را به صورت دلخواه ویرایش کنید که این تنظیمات شامل : تنظیمات ظاهری نوار ابزار، پانویس پیشخوان مدیریت، عنوان صفحات و ایمیل نیز میشوند.

صفحه ورود سفارشی

با افزودنی برند ساز به راحتی و با تنظیمات متنوع میتوانید تنظیمات صفحه ورود وردپرس را که شامل لوگو، پس زمین، فرم ورود، لینک های کاربری و عنوان صفحه ورود میشوند را تغییر دهید و همچنین میتوانید کدهای CSS و JS اختصاصی خود را در این صفحه اعمال نمایید.

رنگ‌های اختصاصی

به وسیله افزودنی برندساز میتوانید رنگ تک تک اجزاء پیشخوان مدیریت را سفارشی سازی کنید و همزمان نیز پیش نمایش زنده  را به همراه تغییرات هر بخش از رنگ ها تجربه نمایید.

مخفی سازی افزونه ها

به راحتی میتوانید افزونه های مدنظرتان را از کاربر یا نقش های کاربری مختلف مخفی کنید تا هر کاربر به افزونه هایی که تعیین شده از بخش افزونه های وردپرس دسترسی داشته باشد.

تنظیمات قابل حمل

قابلیت برون/درون ریزی به شما کمک میکند تا یکبار پیشخوان وردپرس خود را تنظیم کرده و از این تنظیمات در هر وبسایت دیگر استفاده نمایید. این قابلیت در بخش های مختلف تنظیمات مهیا شده اما به صورت کلی میتوانید همه تنظیماتی که درون افزونه اعمال کرده اید را از تب های کاربری مورد نظر کنترل نمایید.

تنظیمات حرفه‌ای

میتوانید دسترسی به تنظیمات افزونه ویرایشگر منو مدیریت را در نصب تکی یا شبکه وردپرس مدیرت نمایید، ماژول ها را فعال/غیرفعال کنید، ظاهر کاربری و طراحی ویرایشگر را تغییر دهید، فونت ایران یکان را برای پیشخوان مدیریت فعال نمایید یا خطایابی افزونه را فعال کنید.

فونت اختصاصی

یکی از تنظیمات اختصاصی راست چین، ارائه قابلیت فونت در تب تنظیمات افزونه Admin Menu Editor Pro  میباشد و میتوانید فونت ایران یکان را از این بخش برای پیشخوان مدیریت فعال/غیرفعال نمایید.

سازگاری با وردپرس شبکه

افزونه و افزودنی های ویرایشگر حرفه‌ای منو مدیریت کاملاً با وردپرس شبکه سازگار هستند و این قابلیت را به وضوح در تنظیمات افزونه مشاهده میکنید.

با افزونه Admin Menu Editor Pro علاوه بر اینکه می توانید برای تمام کاربران با نقش مشخص محدودیت ایجاد کنید این محدودیت را برای یک کاربر خاص هم قابل تعریف است و برای هر محدودیت منو را تنظیم یا ویرایش کنید.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *