جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه پرسشنامه و نظرسنجی Modal Survey

دانلود رایگان افزونه پرسشنامه و نظرسنجی Modal Survey

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه پرسشنامه وردپرس | افزونه پرسشنامه Modal Survey | افزونه نظرسنجی در وردپرس

معرفی افزونه Modal Survey

افزونه Modal Survey یک افزونه کاربردی وردپرس است. گاها پیش آمده به دنبال راه حلی هستیم که نظرات بازدیدکنندگان را در مورد سایت خود بدانیم و یا از تک تک آنها در مورد وبسایتمان سوال کنیم و این افزونه وردپرس، نظرسنجی را به راحتی برای ما انجام میدهد، افزونه وردپرس Modal Survey این امکان را فراهم میکند که صدای بازدیدکنندگان وب سایت خود را از طریق نظرسنجی بشنوید.

نظرسنجی‌ها، پرسش‌ها و پاسخ‌های نامحدود به دریافت هر گونه اطلاعات کمک می‌کنند، سپس آن‌ها را از طریق نوارهای پیشرفت جذاب و خیره‌کننده، نمودارهای دایره‌ای زیبا یا قالب‌های ساده ی متن به نمایش می‌گذارد.به شما امکان می دهد نظرسنجی ها را مستقیماً در محتوا جاسازی کنید. این راه حل مدرن به شما این امکان را می دهد که حتی در مورد تمام مقالات یا پست های وب سایت خود به راحتی بازخورد دریافت کنید.

معرفی افزونه  Modal Survey

ویژگی های افزونه پرسشنامه Modal Survey

در اینجا به بررسی ویژگی های این افزونه وردپرس می پردازیم:

 سفارشی سازی

ویژگی سفارشی سازی افزونه  Modal Survey این امکان را به کاربر می دهد  تا سبک های نظرسنجی نامحدودی را با تنظیمات و گزینه های متعدد ایجاد کند. با این قابلیت یک نظرسنجی و پرسشنامه زیبا و جذاب  طراحی کنید و مشتریان خود را برای نظر دادن جذب کنید.

ابزارهای مفید و کاربر پسند در پنل مدیریت

پنل مدیریت به شما یک رابط حرفه‌ای برای طراحی انواع پرسشنامه می‌دهد، از جمله برای تنظیم فونت و رنگ‌های پس‌زمینه، برای زمان‌بندی نظرسنجی، نوار لغزنده برای تنظیم مقادیر صحیح، مانند شعاع حاشیه، و موارد دیگر.

تنظیمات متعدد

تنظیمات متعدد برای  سفارشی سازی در افزونه پرسشنامه وردپرس وجود دارد ، از جمله پیش نمایش زنده، زمان شروع و انقضا، خانواده فونت (650+ سبک فونت گوگل)، اندازه فونت، فاصله داخلی، پارامترهای حاشیه ، پس زمینه -، رنگ فونت و حاشیه و موارد  دیگر… همه آنها طراحی شده اند تا به شما کمک کنند تا پرسشنامه شگفت انگیزی را از طریق یک رابط کاربر پسند و حرفه ای بسازید.

قابلیت تنظیم ابعاد پرسشنامه

پرسشنامه وردپرس می تواند در کل عرض صفحه قرار گیرد یا می تواند در یک جعبه و اندازه کوچکتر تنظیم شود. این نوع نظرسنجی با عرض کامل روشی محکم برای جلب توجه بازدیدکنندگان است و به طور موثر عمل می کند.

فعال کردن نظرسنجی با تعاملات مختلف کاربر

افزونه پرسشنامه Modal Survey در وردپرس ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد که به شما کمک می کند در وقت خود صرفه جویی کنید و به اهداف مورد نظر خود برسید. نظرسنجی را می توان به یکباره برای کاربران نمایش داد، می توان تنظیم کرد که یک بار برای کاربرانی که قبلا پر کرده اند نمایش داده شود یا به سادگی می توانند در هر مورد ظاهر شوند. نظرسنجی را با تعاملات مختلف کاربر فعال کنید، مانند کلیک بر روی یک پیوند، اسکرول کردن به پایین صفحه یا حتی حرکت به قسمت مشخصی از صفحه. هر پرسشنامه می تواند بسته شود.

قابلیت امتیاز دهی

یکی دیگر از امکانات افزونه پرسشنامه در وردپرس با قابلیت سیستم امتیاز دهی امکان نمایش ستاره به جای پاسخ متنی در نظرسنجی شما بدون محدودیت در تعداد امتیازها وجود دارد. این بدان معناست که می توانید 5 ستاره، 10 ستاره یا حتی 12 ستاره ایجاد کنید تا به عنوان امتیاز رای گیری بازخورد دریافت کنید

نمایش نوار پیشرفت

این افزونه در وردپرس گزینه ای را برای نمایش نوار پیشرفت برای هر نوع نظرسنجی وردپرس، از جمله آزمون یا یک نظرسنجی ساده، فراهم می کند. همچنین این فرصت را برای شما به ارمغان می آورد تا تصاویر و پاسخ ها را درج کنید. این گزینه رأی گیری را سرگرم کننده تر می کند و می توانید نظرسنجی وردپرس بسیار بهتری را با عکس ایجاد کنید.

نمایش بصری جذاب و مفید از پاسخ ها

افزونه پرسشنامه وردپرس قابلیت اضافه کردن نمودار فردی بر اساس امتیاز کاربر، رتبه بندی یا پاسخ های صحیح در پایان نظرسنجی وردپرس را دارد.با این قابلیت  نمایش بصری جذاب و مفیدی در مورد پاسخ های داده شده ارائه می دهد.

قابلیت انتخاب موقعیت برای نمایش پرسشنامه

افزونه Modal Survey به شما این امکان را می دهد که به سادگی ساخت پرسشنامه وردپرس را انجام دهید و در هر نقطه از هر صفحه، پست یا حتی در یک ابزارک متنی به محتوا اضافه کنید. زمانی که بازدیدکننده به سمت پایین به مکانی که پرسشنامه وردپرس را در آن قرار داده اید، پیمایش کند، نظرسنجی با یک انیمیشن ظاهر می شود. اگر به دنبال یک پلاگین پرسشنامه رضایت مشتری هستید، استفاده از آن در انتهای هر پست یک انتخاب عالی است. ناگفته نماند که این امکان وجود دارد که نظرسنجی را بلافاصله بدون هیچ گونه انیمیشنی قابل مشاهده کنید یا وقتی بازدیدکننده به قسمت مشخصی از محتوا رسید نظرسنجی وردپرس را قابل مشاهده کنید.

قابلیت انتخاب از لیست پاسخ ها

استفاده از کادر انتخاب با لیستی از پاسخ ها، نظرسنجی را برای بازدیدکننده راحت تر میکند. به سادگی لیست پاسخ های پرسشنامه را مشخص کنید و افزونه پرسشنامه وردپرس به طور خودکار آنها را در یک کادر انتخاب به نمایش می گذارد.

طرح بندی لیست نظرسنجی کلاسیک

افزونه پرسشنامه وردپرسی از سبک جدول برای نمایش پاسخ ها استفاده می کند، اما می توانید طرح بندی لیست نظرسنجی کلاسیک را با یک کلیک تنظیم کنید. در این حالت پاسخ های پرسشنامه زیر هم نمایش داده می شود.

پاسخ سفارشی دریافت کنید!

به راحتی می توان پاسخ متن باز را به هر سؤال پرسشنامه اضافه کرد تا پاسخ سفارشی برای پرسشنامه خود را دریافت کنید. ویژگی تکمیل خودکار به کاربران کمک می کند تا گزینه ای را از پاسخ های بازدیدکننده قبلی انتخاب کنند. همچنین می توان عملکرد تکمیل خودکار را غیرفعال کرد، بنابراین می توان از قسمت پاسخ متنی برای دریافت آدرس ایمیل یا هر ورودی غیر عمومی استفاده کرد.

انواع نمودار های جذاب و حرفه ای

این پلاگین وردپرسی، در مجموع 6 نوع نمودار نظرسنجی مختلف وردپرس را ارائه می‌دهد، به استثنای سبک‌های بیشتر برای نمایش نتایج پرسشنامه وردپرس، مانند نوار پیشرفت، نوار خط، قالب متن. با محبوب ترین نمودار دایره ای، می توانید هر گونه اطلاعات رای گیری در پرسشنامه را در صورت نیاز نشان دهید. این افزونه همچنین می تواند نتایج نظرسنجی فعال را نشان دهد و بلافاصله با رای دادن بازدیدکنندگان به روز می شود.

قابلیت برون ریزی

این افزونه پرسشنامه وردپرس این قابلیت را دارد که  نتایج نظرسنجی را به صورت  CSV، JSON، PDF، XML، XLS برون ریزی کنید.

تعیین تعداد پاسخ های قابل انتخاب توسط کاربر

افزونه وردپرس Modal Survey گزینه ای را برای تعیین تعداد پاسخ های قابل انتخاب توسط کاربران ارائه می دهد و همچنین امکان تعیین حداقل تعداد پاسخ لازم برای هر سؤال در نظرسنجی وجود دارد.

تغییر مسیر url

در برخی موارد، شما می خواهید پس از تکمیل پرسشنامه وردپرس، کاربر را تغییر مسیر دهید. این ویژگی اختیاری مستقیماً در تنظیمات افزونه پرسشنامه در وردپرس وجود دارد، شما باید فقط URL تغییر مسیر را مشخص کنید و افزونه بقیه کارها را انجام دهد.

نمودار های متحرک

افزونه پرسشنامه و نظر سنجی در وردپرس Modal Survey برای نتایج تست ها و پرسشنامه ها ،نمودار های جذابی ارائه میدهد، از جمله محبوب‌ترین نمودار دایره‌ای، نمودار میله‌ای، نمودار رادار، نمودار خطی، نوار پیشرفت و موارد دیگر.

صفحه شرکت کنندگان با جزئیات

نمایش آمار دقیق شرکت کنندگان در صفحه فردی آنها با نمودارهای حرفه ای و کاربردی.

تنظیم زمان آغاز و پایان

تنظیم زمان شروع و انقضا برای هر نظرسنجی آسان است، حتی دقیقه ها را با یک انتخابگر تاریخ به راحتی مشخص کنید.

ایجاد شرایط بر اساس نتیجه پرسشنامه

ایجاد شرایط بر اساس نتیجه پرسشنامه و نظرسنجی به شما اطمینان می دهد که گزینه ای عالی برای هدایت کاربر به یک صفحه خاص یا نمایش پیام برای کاربر است. این قابلیت می تواند برای ایجاد یک نظرسنجی محصول، نظرسنجی تبلیغاتی وردپرس یا حتی یک فال بسیار مفید باشد.

کنترل سوال بعدی نظرسنجی براساس پاسخ فعلی

یکی از مفیدترین ویژگی های افزونه پرسشنامه وردپرس، کنترل سوال بعدی پرسشنامه برای کاربران براساس پاسخ آنهاست. همچنین می توان این شماره سوال را درست بعد از متن پاسخ در داخل پرانتز تعریف کرد.

ویژگی های بیشتر افزونه پرسشنامه Modal Survey 

  • ایجاد نظرسنجی ها،پرسش و پاسخ های نامحدود
  • ریسپانسیو و سازگار با دستگاه های همراه
  • اشتراک گذاری اجتماعی با سبک ها و حالت های مختلف
  • ارائه آمار شرکت کنندگان همراه با نمودار
  • نمایش نتایج پرسشنامه به صورت نمودار دایره ای ،نمودار میله ای،نمودار خطی و نوار پیشرفت
  • برون ریزی نظرسنجی به صورت PDF ، CSV، XLS، JSON، TXT، XML و درون ریزی از طریق JSON
  • تنظیم زمان شروع و انقضا برای هر نظرسنجی
  • از بین بیش از 30 افکت انیمیشن برای نظرسنجی
  •  امکان دسترسی به نظرسنجی ها فقط برای اعضای ثبت نام شده
  • نمایش نتایج رای‌های شرکت‌کننده فعلی با نمودار در پایان پرسشنامه

افزونه نظرسنجی در وردپرس Modal Survey که قابلیت ارایه نمودارهای متحرک و ارایه نا محدود نظریات و نمایش آمار دقیق شرکت کنندگان و گرفتن خروجی از نظرسنجی ها است، از راست چین دانلوذ کنید.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *