جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه پخش کننده ویدیو Elite Video Player

دانلود رایگان افزونه پخش کننده ویدیو Elite Video Player

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

معرفی افزونه Elite Video Player

افزونه الایت یک افزونه وردپرس کاربردی برای پخش ویدیو، بصورت حرفه ای و کاملا انعطاف پذیر است که از تبلیغات (VAST، VMAP، IMA و تبلیغات خود میزبانی سفارشی) و محبوب ترین پلتفرم های ویدیویی مانند YouTube (تکی، کانال، لیست پخش) و Vimeo پشتیبانی می کند. با افزونه Elite Video Player به راحتی ویدیوهای موجود در هاست خود (MP4)، Google Drive، Dropbox، ویدیوهای محلی، AmazonS3 و LiveStreaming HLS m3u8 و ….را به اشتراک بگذارید و نگران چیزی نباشید چون این افزونه بصورت رسپانسیو برای انواع دستگاه ها و مرورگرها بصورت حرفه ای طراحی شده است.

امکانات و ویژگی های افزونه پخش کننده ویدیو Elite Video Player

امکانات افزونه الایت

به سادگی با افزونه Elite Video Player  نوع پخش کننده ویدیو را انتخاب کنید و کد کوتاه ایجاد شده توسط افزونه را در صفحه یا پست مورد نظر خود وارد کنید.

تبلیغات VAST، VPAID، VMAP و Google IMA

ویدئو پلیر اِلایت از VAST (الگوی ارائه تبلیغات ویدیویی)، VMAP (فهرست پخش چند آگهی ویدیویی) و Google IMA (تبلیغات رسانه های تعاملی) پشتیبانی می کند. تبلیغات خطی و غیرخطی را به راحتی با افزونه به نمایش بگذارید.

تبلیغات خطی: تبلیغات ویدیویی قبل از پخش، بین، پس از پخش و PODS (تبلیغات ویدیویی پشت سر هم در یک ردیف) هستند.

تبلیغات غیرخطی: بنرها یا متن ها هستند.

برچسب‌های VAST، VPAID، VMAP و Google IMA را می‌توان در تمام ویدیوهایی که ویدئو پلیر اِلایت پشتیبانی می‌کند (YouTube، Vimeo، Self hosted، Dropbox، Google Drive، Amazon S3، HLS m3u8 و غیره) نمایش داد.

به راحتی از طریق ویدیوهای خود با ایجاد تبلیغات کسب درآمد کنید و نتایج فوق العاده ای را از وب سایت خود بگیرید.

تبلیغات سفارشی

علاوه بر تبلیغات VAST، VMAP و IMA، ویدئو پلیر اِلایت از تبلیغات سفارشی، به‌ صورت تبلیغات ویدیویی و تبلیغات پاپ‌آپ قبل از پخش، در حین پخش، پس از پخش پشتیبانی می‌کند. این بدان معنی است که شما می توانید ویدیوهای خود را بر روی سرور داشته باشید و بدون داشتن هیچ فایل xml خارجی، آنها را همانطور که می خواهید ارائه دهید.

برای هر ویدیوی موجود در فهرست پخش، می‌توانید آگهی هایی بصورت پیش از پخش/حین پخش/پس از پخش/پاپ آپ تنظیم کنید. همچنین، تبلیغات را با گزینه پرش از تبلیغات جذابتر کنید، به این معنی که می‌توانید زمان پرش متفاوتی را برای هر ویدیو تنظیم کنید.

هر تبلیغ را می توان برای همه انواع ویدیو هایی که، ویدئو پلیر اِلایت از آنها پشتیبانی می کند اضافه کرد: ویدیوهای تکی یوتیوب / لیست پخش یوتیوب / کانال های کاربر، ویدیوهای vimeo و ویدیوهای mp4 خود میزبانی شده.

تبلیغات سفارشی را می توان با تبلیغات VAST، VMAP و IMA نیز ترکیب کرد.

پشتیبانی از YouTube – لیست پخش / کانال / ویدئو تکی YouTube

این افزونه می تواند به راحتی هر ویدیو از یوتیوب را پخش کند، همچنین لیست پخش یوتیوب یا حتی کانال کاربر یوتیوب را وارد کند.

می‌توانید از پخش‌کننده پیش‌فرض YouTube یا پخش‌کننده YouTube با ایجاد تغییرات سفارشی استفاده کنید.

پشتیبانی از YouTube 360 VR و ویدئو های پخش زنده YouTube

افزونه ی ویدئو پلیر اِلایت از هر ویدیو 360 VR و پخش زنده از YouTube پشتیبانی می کند.

ویدیوهای خود میزبان

شما می توانید با قرار دادن لینک ویدیوهای خود با فرمت mp4 به راحتی آنها را در پلیر قرار دهید.

پشتیبانی از Vimeo

این افزونه میتواند هر ویدیویی را از vimeo پخش کند.
ویدیوهای Vimeo را هم می توان با پخش کننده پیش فرض Vimeo پخش کرد، هم میتوان با ویدئو پلیر اِلایت، به صورت سفارشی پخش کرد.

پشتیبانی از HTTP Live Streaming (HLS .m3u8)

پشتیبانی از:

 • Amazon S3 و Amazon cloud drive
  ویدئو پلیر اِلایت می تواند هر ویدیویی را از سرور آمازون پخش کند.
 • GoogleDrive
  ویدئو پلیر اِلایت می‌توانید ویدیوها را از GoogleDriveپخش کنید.
 • DropBox
  توصیه می‌شود در مورد فایل‌های حجیم، از Dropbox برای میزبانی رایگان ویدیوها و پخش آن‌ها در پلیر اِلایت در کل سایت‌ها استفاده کنید.

پخش خودکار

ویدیو هارا هنگام لود صفحه به صورت خودکار پخش کنید.

ویدئوهای ترکیبی

لیست پخش خود را با هر نوع ویدیویی که می خواهید به صورت ترکیبی ایجاد کنید.

ویدیوهای YouTube/Vimeo/Self-hosted/GoogleDrive را در یک لیست پخش به صورت ترکیبی قرار دهید.

گوگل آنالیتیکس

با گوگل آنالیتیکس می‌توانید تعداد دفعاتی که ویدیوها نمایش و دانلود شده‌اند را پیگیری کنید. همچنین، می‌توانید تعداد دفعاتی که ویدیوی تبلیغاتی نمایش داده شده، مدت زمان پخش ویدیوی تبلیغاتی (قبل از رد شدن) یا حتی تعداد دفعاتی که روی ویدیوی تبلیغاتی شما کلیک شده است را ردیابی کنید.

تصاویر کوچک ویدیوی زنده، برای نوار پیشرفت

ویدئو پلیر اِلایت اولین و تنها پخش کننده ویدئویی است که از سیستم هوشمند برای تصاویر کوچک، هنگام هاور بر روی نوار پیشرفت ویدئو استفاده می کند.

می‌توانید ویدیوی خود را طوری تنظیم کنید که تصاویر کوچک ویدیو را به‌طور خودکار تولید کند و زمانی که کاربر موس را روی نوار پیشرفت نگه می‌دارد، آن‌ها را به صورت زنده در زمان واقعی نمایش دهد.

زیرنویس

با این افزونه همچنین میتوانید برای ویدیو های HTML5 هاست خود، GoogleDrive، DropBox، HLS m3u8Livestream و Amazon S3 نیز زیرنویس تعیین کنید.

حالت چسبنده

ویدیو پلیر اِلایت از حالتی به نام حالت چسبنده پشتیبانی می کند، تا ویدیوها را همیشه در صفحه برای مشتریان شما قابل مشاهده نگه دارد (هنگام پیمایش به بالا یا پایین در صفحه). اگر ویدیو در دید کاربر نباشد، پخش کننده چسبنده در گوشه پایین ظاهر می شود و اگر ویدیو در نمای کاربر باشد، پخش کننده چسبنده به طور خودکار مخفی می شود.

حالت لایت باکس، حالت رسپانسیو، حالت تمام صفحه

ویدیو پلیر اِلایت را می توان در حالت لایت باکس نشان داد.با این گزینه به راحتی می توانید هر تصویری را برای باز کردن پخش کننده در لایت باکس تنظیم کنید.

گزینه های لایت باکس عبارتند از:

 • تصویر لایت باکس
 • عرض و ارتفاع تصویر لایت باکس
 • امکان بسته شدن لایت باکس با کلیک، خارج از لایت باکس (اختیاری)
 • پخش خودکار در لایت باکس (اختیاری)

به این ترتیب می توانید چندین پخش کننده ویدیو در یک صفحه داشته باشید.

بسیار رسپانسیو، زیرا میتوان آن را در هر جایی از صفحه(محتوای صفحه یا پست) قرار داد.

پشتیبانی از حالت تمام صفحه

لینک ویدئوها

افزونه از Deeplinking پشتیبانی می کند که به این معنی است که هر ویدیویی از لیست پخش، می تواند از طریق لینک قابل دسترسی باشد. همچنین، کاربران می توانند ویدیوی در حال پخش را به اشتراک بگذارند.

محافظت از محتوای ویدیو

در ویدیوهای خود میزبانی می‌توانید کلیک راست روی ویدیو را غیرفعال کنید تا از عملکرد «Inspect» جلوگیری کنید.

به این ترتیب هیچ کس نمی تواند محتوای ویدیوی شما را مشاهده کند.

پشتیبانی از jpg،png،gif

با ویدیو پلیر اِلایت می توانید تصاویر یا گیف های خود را به جای ویدیو نمایش دهید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از پلیر ویدیو اِلایت مانند یک بنر یا نوار لغزنده تصویر استفاده کنید. حتی می توانید تصاویر را با ویدیوهای موجود در لیست پخش بصورت یکسان ترکیب کنید.

رنگ های نامحدود

ظاهر ویدیو پلیر را می توان با تغییر غلظت رنگ به هر رنگی که دوست دارید سفارشی کنید تا پخش کننده شما کاملاً با وب سایت شما همگام شود.

لیست پخش کاملاً قابل کنترل

لیست پخش را می توان به طور کامل سفارشی کرد. می‌توانید ترتیب ویدیوها را در فهرست پخش مدیریت کنید، و همچنین مدیریت کنید که کدام ویدیو از فهرست بک اند در فهرست پخش در فرانت‌اند اول نشان داده ‌شود، بنابراین شما کنترل کامل نمایش ویدیو های خود را دارید.

همچنین موقعیت لیست پخش را می توان از سمت چپ به پایین تغییر داد.

موارد موجود در لیست پخش کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید انتخاب کنید: ریز عکس‌ها با متن، فقط متن یا فقط تصاویر کوچک.

ایجاد کد به صورت خودکار

پخش کننده ی ویدیو اِلایت امکان ایجاد خودکار کد جاسازی منحصر به فرد را از تنظیمات خود دارد، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند پخش کننده ویدیوی شما را در هر مکان و هر زمان در صفحات وب خود جایگذاری کنند. پخش کننده اِلایت به طور خودکار کد جاسازی شده را از پست ها یا صفحات ایجاد می کند، بنابراین می توان آن را در هر مکانی جایگذاری کرد.

پخش کننده ویدیوی اِلایت، یک پخش کننده آماده HTML5 است که آن را قادر می سازد بر روی همه پلتفرم ها، دسکتاپ و موبایل کار کند.

برای لپ تاپ های دارای صفحه نمایش لمسی نیز بهینه شده است.

قابلیت تنظیم پوسته به دو حالت تیره و روشن، نتظیم نوع اسکرول، تنظیم رنگ پلیر و … هم ویژگی دیگر این افزونه پلیر ویدئو است.

با خرید افزونه Elite Video Player از راست چین از آپدیت دائمی و رایگان محصول بهره مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *