جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه ملی پیامک بوکنتیک

دانلود رایگان افزونه ملی پیامک بوکنتیک

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزودنی بوکنتیک | افزونه اعلان پیامک برای بوکنتیک | افزونه پیامک وردپرس

معرفی افزونه ملی پیامک

افزونه ملی پیامک یک افزونه کاربردی اعلان پیامک رزرو برای افزونه وردپرس بوکنتیک است که این امکان را به شما می دهد تا اعلان های مربوط به رزروهای خود را از طریق پنل پیامکی ملی پیامک ارسال کنید.
به صورت کلی افزونه رزرو بوکنتیک در نسخه 3 خود امکان ارسال پیامک از طریق سرویس twilio را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد اما از آنجایی که این سرویس دهنده ی بی نظیر خدمات خود را برای ایرانیان مسدود کرده است، این فرصت پیش آمده است تا ما پنل های پیامکی ایرانی بوکنتیک را برای ارسال اعلانات مربوط به رزروها به این افزونه نوبت دهی حرفه ای اضافه کنیم.

افزودنی ملی پیامک برای بوکنتیک
از آنجایی که قابلیت های مختلف در نسخه جدید بوکنتیک در قالب اددان های متعدد به افزونه اصلی الحاق می شوند، ما نیز قابلیت هایی را که به نسخه قبلی بوکنتیک اضافه کرده بودیم را به صورت اددان توسعه داده و در اختیار شما قرار داده ایم.
یکی از این افزودنی ها افزونه ملی پیامک بوده که اعلانات رزروی وبسایت شما را از طریق وبسرویس ملی پیامک ارسال می کند.

پنل افزونه ملی پیامک
ملی پیامک ، سرویس دهنده ای با بیش از 10 سال سابقه بوده که مشتریانش را اغلب ، کسب و کارهایی با برندهای معروف و جاافتاده تشکیل می دهند. بر همین اساس ، اضافه کردن اددان ملی پیامک به افزونه بوکنتیک یکی از مهم ترین اهداف ما بوده است زیرا این سرویس دهنده همواره تلاش کرده است تا با ارائه سرویس هایی با کیفیت بالا مخاطبان ریز و درشت فراوانی را با خود همراه کند.

سرویس ملی پیامک برای بوکنتیک
بخش ارسال اعلانات در نسخه سه افزونه بوکنتیک به کلی دگرگون شد و ساز و کار قبلی خود را در شکلی دیگر تحت عنوان “روند کار” عرضه کرده و این امکان را به شما می دهد تا اعلانات رزروی خود را به صورت شرطی برای مشتریان و کارمندان خود ارسال کنید.

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *