جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه سورتینو، انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست

دانلود رایگان افزونه سورتینو، انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست سورتینو

آیا شما می خواهید محصولات موجود را از فروشگاه آنلاین خود در انتهای لیست محصولات نمایش دهید؟ بسیاری از مدیران سایت فروشگاهی مایل نیستند که کالاهای ناموجود در بین محصولات قرار گیرد، زیرا با افزایش تعداد محصولات، گاهی خرید را برای کاربران سخت می کند و از طرفی هم زیبا نیست. ما این مشکل را برای شما حل کردیم 🙂

افزونه سورتینو به منظور نمایش محصولات رایگان در انتهای لیست صفحات سایت طراحی شده تا مشکل سورت و فیلتر را برای شما حل کند. بسیاری از صاحبان کسب و کار، به جای اینکه موجودی محصول را در صورت تمام شدن موجودی به صفر برسانند، قیمت محصول را صفر می کنند که باعث می شود افزونه هایی مانند افزونه Woo Instock که در این زمینه کار می کنند، خوب کار نکنند، زیرا قیمت محصولات به سادگی صفر است و موجودی آن صفر نیست. با کمک این افزونه شما محصولات رایگان را در انتهای صفحات مشاهده خواهید کرد. افزونه سورتینو یک محصول کاملا ایرانی  است و با تمامی قالب های فروشگاهی که بصورت استاندارد طراحی شده‌اند سازگار است.

افزونه سورتینو یک افزونه وردپرس است که تمام محصولات رایگان یا بدون قیمت را در تمام صفحات فروشگاه شما حتی در پنل مدیریت نیز به انتهای لیست می برد.

افزونه انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست

 

امکانات افزونه انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست

برای کارکرد صحیح افزونه انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست در تمامی صفحات ووکامرس، لطفا از افزونه های فیلتر ووکامرس در کنار این افزونه استفاده نکنید. همچنین در جهت فعال سازی پلاگین دقت فرمائید که نسخه php 7.2 بر روی هاست شما فعال باشد. توجه داشته باشید که این افزونه فروشگاهی با افزونه های مشابه دارای تداخل عملکردی است و نباید این افزونه همراه افزونه اینستوک یا سایر افزونه ها نصب شود.

افزونه سورتینو فقط در صفحاتی که بصورت پیش فرض توسط فروشگاه ساز ووکامرس ساخته شده باشد فعال خواهد شد و در صفحاتی که با صفحه سازها ساخته شده باشد فعالیت نخواهد کرد!

جهت فعال شدن عملکرد افزونه سورتینو بایستی برای تمام محصولات خود قیمت صفر را تنظیم کرده باشید و یا باکس قیمت را خالی رها کرده باشید. در اینصورت محصولاتی که بدون قیمت هستند به انتهای لیست منتقل خواهند شد !

ویژگی های افزونه سورتینو

افزونه انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست بسیار کم حجم است، سایر ویژگی ها عبارتند از:

  • سازگاری با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس
  • کدنویسی استاندارد
  • انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست در تمام صفحات فروشگاه نظیر صفحه فروشگاه ، محصولات مشابه ، صفحات دسته بندی و …
  • انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست در صفحه مصحولات پنل کاربری ووکامرس
  • پشتیبانی قوی و حرفه ای
  • سازگار با تمامی قالب های فروشگاهی وردپرس
  • دارای تنظیمات پیشرفته ( امکان فعال سازی یا غیرفعال سازی انتقال محصولات رایگان به انتهای لیست بصورت مجزا در پنل کاربری یا صفحات سایت )
مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *