جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک ، بانک ملت

دانلود رایگان افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک ، بانک ملت

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزودنی درگاه پرداخت ملت ویژه بوکنتیک

پس از انتشار اولین نسخه از افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک طولی نکشید که این افزونه به یکی از پرطرفدارترین افزونه های وردپرسی در حوزه رزرو و نوبت دهی تبدیل شد. قابلیت های منحصر بفرد و ظاهر جذاب این افزونه باعث شده است تا در کمتر از چهار ماه پس از انتشار در وبسایت Envato، فروشی 4000 هزارتایی را تجربه کند. توسعه دهندگان این افزونه محبوب همواره در تلاشند تا با افزودن قابلیت های متعدد در پی رفع نیازهای مختلف کاربران برآیند. اما گل سرسبد این قابلیت ها را می توان در انتشار نسخه 3 افزونه خلاصه کرد که کاربران پس از بروزرسانی سرعت بالای کار با افزونه را تجربه کردند.

لزوم ارائه درگاه پرداخت بوکنتیک

پس از انتشار نسخه پایداری از افزونه بوکنتیک ما نیز برآن شدیم تا این افزونه قدرتمند و حرفه ای را برای شما کاربران گرانقدر به نسخه 3 ارتقا دهیم. یکی از اساسی ترین تغییراتی که این افزونه در نسخه 3 تجربه کرده است جدا شدن بخش های مختلف افزونه از یک دیگر و الحاق این بخش ها به بوکنتیک در قالب اددان های مختلف است.

همانگونه که مستحضرید ما به افزونه بوکنتیک موجود در وبسایت راست چین قابلیت های مختلفی از جمله 7 افزونه درگاه پرداخت، 8 پنل پیامکی، کیف پول و نقشه نشان را اضافه کرده ایم. با انتشار نسخه 3 افزونه بوکنتیک ما نیز اجبارا باید این قابلیت ها را در قالب افزودنی (addon) به افزونه اصلی متصل می کردیم. یکی از این افزودنی ها افزونه درگاه پرداخت بانک ملت است که امکان اتصال سیستم رزرو وبسایت شما را به بانک ملت فراهم می کند.

به کمک این افزودنی می توانید هزینه های مربوط به خدمات رزرواسیون خود را از طریق درگاه پرداخت بانک ملت دریافت کنید.

افزونه درگاه پرداخت برای بوکنتیک، افزودنی درگاه بانک ملت

با فعال سازی افزودنی درگاه پرداخت بانک ملت در واقع افزونه بوکنتیک را برای اتصال به سیستم بانکی کشور مجهز کرده اید.

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *