جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، بانک پارسیان

دانلود رایگان افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، بانک پارسیان

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

افزونه رزرو بانک پارسیان| افزونه درگاه پرداخت بانک پارسیان

معرفی افزونه بانک پارسیان

افزونه بانک پارسیان یک افزونه وردپرس درگاه پرداخت برای افزونه رزرو بوکنتیک است، افزونه درگاه پرداخت پارسیان است که امکان اتصال سیستم رزرو وبسایت شما را به بانک پارسیان فراهم می کند. به کمک این افزونه وردپرس، می توانید هزینه های مربوط به خدمات خود را از طریق درگاه پرداخت بانک پارسیان دریافت کنید.

همانطور که می دانید شرکت تجارت الکترونيک پارسيان (تاپ) که با نام تجارت الکترونيک ايرانيان به‌صورت شرکت سهامي خاص تأسيس شده است همواره در تلاش است تا با ايجاد و توسعه شبكه‌هاي پرداخت الكترونيكي راهی باشد برای توسعه پایدار کسب و کارهای کوچک و بزرگ.
از جمله اقدامات مهم و موثری که می توان برای شرکت تجارت الکترونیک پارسیان برشمرد، فراهم کردن درگاه پرداخت اینترنتی برای فروشگاه های اینترنتی با رعایت تمامی استاندارد های امنیتی مربوط به آن، بوده است.

امکانات افزونه درگاه پرداخت پارسیان

افزودنی درگاه پرداخت پارسیان، سیستم رزرو و نوبت دهی سایت شما را یه یکی از معتبرترین درگاه های بانکی کشور متصل می کند.
درگاه پرداخت پارسیان، یک درگاه پرداخت مستقیم بوده و استفاده از آن مشمول کارمزد تسویه نمی شود. امنیت بالا و سرعت در انتقال وجه از ویژگی های مهم اتصال به این درگاه بانکی است.

با توجه به کاربرد و سطح بالای کیفیت این درگاه ، ما نیز تلاش کرده ام تا با ارائه افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک ، وبسایت شما را به یکی از معتبرترین درگاه های بانکی کشور متصل کنیم.
چنانچه قصد دارید از نسخه 3 افزونه بوکنتیک برای راه اندازی سیستم رزرو و نوبت دهی سایت خود استفاده کنید، حتما نیازمند استفاده از یکی از افزونه های پرداخت برای کار با بوکنتیک خواهید شد.
ما افزونه های پرداخت متعددی را برای نسخه 3 افزونه بوکنتیک توسعه داده ایم. یکی از مهم ترین این موارد ، افزونه درگاه پرداخت پارسیان می باشد که سیستم رزرو و نوبت دهی سایت شما را به درگاه بانک پارسیان متصل می کند.
طبیعی است که برای اتصال این افزونه به درگاه بانک پارسیان الزاما شما نیاز خواهید داشت تا مستندات مربوط به اتصال به این درگاه پرداخت ایمن را از بانک مذکور دریافت نمایید.

افزودنی بانک پارسیان

 

افزودنی درگاه پرداخت بانک پارسیان

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *