جهان اسکریپت

دانلود رایگان اسکریپت و قالب و افزونه

دانلود رایگان اسکریپت و اپلیکیشن متصل به اسمارت پنل، اسمارت اینستا

دانلود رایگان اسکریپت و اپلیکیشن متصل به اسمارت پنل، اسمارت اینستا

جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

 

اسکریپت و اپلیکیشن خرید ممبر | اسکریپت فروش ممبر و فالوور | اسکریپت فالوور اینستاگرام | اپلیکیشن فروش فالوور اینستاگرام |  اپلیکیشن فالوور گیر | اپلیکشن اسمارت اینستا | اپلیکیشن خرید ممبر گروه و کانال تلگرام | اپلیکیشن فروش فالوور فیک ایرانی و خارجی | فزوش فالوور واقعی

معرفی اسکریپت و اپلیکیشن فروش فالوور اسمارت اینستا

فروش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام به همراه فروش ممبر تلگرام همواره از کارهای بسیار پر درآمد در فضای مجازی بوده است. وبسایت‌های زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که هر یک از آنها با توجه به تعداد کاربر از درآمد خاصی برخوردار هستند. به همین دلیل گروه برنامه نویسی بامحا، محصولی با عنوان اسکریپت اسمارت اینستا را در راستچین بصورت اختصاصی عرضه کرده است. این اپلیکیشن ویژگی‌های زیادی را در خود جای داده است که از بهترین آنها میتوان به امکان فروش فالوور و لایک و کامنت اینستاگرام، تلگرام، توئیتر، فیسبوک، یوتیوب، تیک تاک، لایکی و همه شبکه‌های اجتماعی که شما در اسمارت پنل خود اضافه کرده باشید.

یک ویژگی منحصر به فرد دیگری نیز در این اپلیکیشن قرار دارد که باعث شگفت زدگی شما خواهد شد. این اپلیکیشن تمام سفارشات مشتریان شما را بصورت کاملا خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام خواهد داد. اپلیکیشن اینستا اسمارت که برای ساخت اپلیکیشن استفاده می شود به API وبسایت شما متصل می‌شود به همین دلیل کلیه امور مربوط به انجام و پیگیری سفارش خودکار انجام خواهد شد. البته شرط استفاده از این اپلیکیشن استفاده از پنل اسمارت پنل ( Smart Panel ) می‌باشد.

اپلیکیشن اسمارت اینستا به اسمارت پنل و کندو پنل شما متصل می‌شود. از این رو میتوانید این اپلیکیشن را به وبسایت خود متصل کنید. اگر سرویسی را درون اسمارت پنل خود اضافه یا حذف کنید، آن سرویس مستقیما درون اپلیکیشن اسمارت اینستا نیز حذف یا اضافه خواهد شد. اسمارت اینستا کاملا با اسمارت پنل هماهنگ است.

جهت رفاه حال شما خریداران عزیز، نصب پلتفرم اسمارت اینستا بر روی پنل مشتریان یکبار بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

اگر از قبل اسکریپت فروش خدمات مجازی اسمارت پنل را بر روی وبسایت خود راه اندازی کرده باشید، میتوانید به راحتی اسمارت ایینستا را نیز به وبسایت خود متصل کنید. اگر هم از قبل این اسکریپت را در اختیار ندارید باید آن اسکریپت را بعنوان یپش نیاز تهیه کنید. در اصل اپلیکیشن اسمارت اینستا تمام محصولات، دسته بندی‌ها، قیمت محصولات و سرویس‌ها و توضیحات و هرچیز دیگری را فقط از وبسایت شما دریافت می‌کند. همچنین سفارشات مشتریان شما را نیز دقیقا برای وبسایت شما ارسال می‌کند.

اپلیکیشن اسمارت اینستا خروجی این اسکریپت متصل به اسمارت پنل است. این اپلیکیشن امکان فروش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و همه شبکه های اجتماعی که در اسمارت پنل دارید را به صورت خودکار فراهم می کند.

اسکریپت و اپلیکیشن متصل به اسمارت پنل

امکانات اپلیکیشن فروش فالوور متصل به اسمارت پنل 

 • قابل اتصال به پنل اسمارت پنل شما
 • انجام سفارشات بصورت کاملا خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی ( متصل به API )
 • متصل به سه درگاه کافه بازار، مایکت و زرین پال مشتریان
 • آپدیت اجباری
 • ارسال نوتیفیکیشن ( اعلانات )
 • سیستم زیر مجموعه گیری جهت افزایش تعداد نصب اپلیکیشن ( کد دعوت )
 • فروش فالوور واقعی و فیک ایرانی و خارجی
 • فروش لایک، کامنت، بازدید IGTV و ریلز
 • فروش خدمت قرارگیری پست در اکسپلور اینستاگرام
 • فروش ممبر کانال و گروه تلگرامی
 • فروش نظر و رای تلگرام
 • فروش سرویس های مربوط به هر نوع سرویسی که درون اسمارت پنل خود اضافه کرده‌اید
 • محیط کاربری بسیار زیبا و کاربرپسند
 • امکان قیمت گذاری دلخواه روی سرویس‌ها
 • تنوع بسیار بالای سرویس‌ها
 • حذف خودکار سرویس‌های غیرفعال
 • امکان مشاهده وضعیت سفارش توسط کاربران
 • پنل مدیریت بسیار پیشرفته و قدرتمند
 • امکان مشاهده سفارشات توسط مدیر اپلیکیشن
 • حالت شب و روز در اپلیکیشن
 • دو تم مجزا
 • و امکانات دیگر

امکانات اپلیکیشن فروش فالوور متصل به اسمارت پنل اسمارت اینستا

قابل اتصال به پنل اسمارت پنل شما

مهم‌ترین ویژگی اپلیکیشن اسمارت اینستا قابلیت اتصال به اسمارت پنل می‌باشد. بسیاری از عزیزانی که در زمینه فروش خدمات مجازی تلگرام و اینستاگرام فعالیت می‌کنند، این پنل را در اختیار دارند. برای اتصال اپلیکیشن اسمارت اینستا به اسمارت پنل شما کار خاصی نباید انجام شود. فقط کافیست تا دو پارامتر مهم به نام‌های API URL  و API KEY را برای ما ارسال کنید. آنگاه ما اپلیکیشن را به اسمارت پنل شما متصل خواهیم کرد. تمام سرویس‌های شبکه‌های اجتماعی که در اسمارت اینستا وجود دارد، همگی اطلاعات خود را از وبسایت و اسمارت پنل شما دریافت می‌کنند. توضیحات مربوط به هر سرویس، حداقل و حداکثر سفارش، قیمت سفارش و پیگیری نیز همگی از طریق اسمارت پنل شما دریافت می‌شود. سفارشات مستقیما به اسمارت پنل شما ارسال می‌شود و سپس بصورت کاملا خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام خواهد شد.

سرویس های اپلیکیشن فروش فالوور فیک و واقعی اسمارت اینستا

سایر ویژگی های اسکریپت فروش فالوور و لایک اینستاگرام

قابلیت فروش سرویس‌های متنوع

در این اسکریپت، قابلیت فروش سرویس‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی مختلفی وجود دارد. شما میتوانید سرویس‌های مربوط به اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، توئیتر، کلاب هاوس، تیک تاک، لایکی، یوتیوب و هر سرویس دیگری که در اسمارت پنل خود افزوده باشید را درون اسمارت اینستا به فروش برسانید و از این رو این اپلیکیشن هیچ محدودیتی ندارد.

متصل به سه درگاه پرداخت کافه بازار، مایکت و زرین پال

قطعا برای فروش خدمات مجازی مثل فروش فالوور و لایک اینستاگرام به دریافت پول از کاربران خود نیاز دارید. از همین رو این محصول ایرانی قابلیت اتصال به سه درگاه پرداخت کافه بازار، مایکت و زرین پال را در خود جای داده است. ما اپلیکیشن اسمارت اینستا را با کدهای درگاه پرداخت کافه بازار و مایکت و زرین پال مخصوص خودتان به شما تحویل خواهیم داد. پس از انجام کارهای مربوط به اپلیکیشن، اسمارت اینستا در سه نسخه مخصوص کافه بازار، مایکت و زرین پال به شما تحویل داده خواهد شد که باید هرکدام را درون مارکت مربوطه آپلود نمایید.

دو تم مختلف با قابلیت تغییر رنگ

جهت زیبایی بیشتر در اپلیکیشن فروش فالوور اسمارت اینستا، این اپلیکیشن با دو تم مختلف از نظر ظاهری و چیدمات آیتم‌ها به مشتریان عرضه می‌شود که در هنگام ارسال درخواست دریافت خروجی، میتوانید تم درخواستی خود را از بین دو تم ققنوس و تارا برای ما ارسال نمایید. همچنین امکان تغییر رنگ بندی هر دو قالب وجود دارد. میتوانید کد رنگ دلخواه تم مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا ما از آن کد رنگ برای ساخت اپلیکیشن شما استفاده نمایید.

تحویل سریع اپلیکیشن

پس از خرید این اپلیکیشن و اسکریپت متصل به اسمارت پنل سورس کدهای اسکریپت مدیریتی اپلیکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما باید این اسکریپت را بر روی هاست یا سرور خود نصب نمایید. البته ما یکبار بصورت کاملا رایگان نصب اسکریپت مدیریتی را برای شما مشتریان عزیز انجام خواهیم داد. پس از اتمام نصب باید درخواست تحویل خروجی را برای ما ارسال نمایید. در این درخواست اطلاعاتی درمورد اپلیکیشن از شما تحویل گرفته می‌‍شود. درصورتی که اطلاعات ارسالی شما کامل باشد ظرف مدت 1 تا 3 روز کاری، اپلیکیشن را تحویل خواهید گرفت و میتوانید آن را درون کافه بازار، مایکت و گوگل پلی منتشر نمایید.

قابل انتشار در مارکت‌ها

اپلیکیشن اسمارت اینستا ساخته شده توسط تیم بامُحا قابل انتشار در گوگل پلی، کافه بازار و مایکت می‌باشد. از این رو میتوانید به راحتی نسبت به انتشار این اپلیکیشن در مارکت‌های مربوطه اقدام نمایید. شما میتوانید بصورت کاملا مستقل و بدون نیاز به تیم بامُحا اپلیکیشن خود را درون هر مارکتی که تمایل داشتید منتشر کنید و از کسب درآمد از این اپلیکیشن لذت ببرید.

ارسال اعلانات ( نوتیفیکیشن )

نوتیفیکیشن یا اعلانات یکی از موارد بسیار جذاب و مهم در افزایش فروش خدمات شما می‌باشد. امکان ارسال اعلانات یا نوتیفیکیشن در اپلیکیشن اسمارت اینستا وجود دارد. شما میتوانید کاربران خود را با ارسال اعلانات از سرویس‌ها و کاهش یا افزایش قیمت‌ها مطالع کنید و با اینکار فروش خود را چند برابر نمایید.

سوالات متداول

در پایین به تعدادی سوال که احتمالا با آن مواجه خواهید شد پاسخ داده‌ایم.

پس از خرید محصول اسمارت اینستا چه چیزی تحویل خواهیم گرفت ؟

پس از خرید این محصول سورسکدهای پنل مدیریت که به زبان php نوشته شده است در اختیار شما بصورت آنی قرار خواهد گرفت. شما باید این کدها را بر روی هاست یا سرور خود اپلود کنید. سپس از اجرا و راه اندازی سمت سرور، درخواست تحویل اپ را برای ما ارسال می‌کنید. در فایل راهنما آموزش ارسال درخواست تحویل اپ کامل توضیح داده شده است. پس از ارسال درخواست شما، درصورت کامل بودن اطلاعات، ظرف مدت 1 تا 3 روز کاری اپلیکیشن را در سه نسخه مخصوص کافه بازار، مایکت و زرین پال تحویل خواهید گرفت.

آیا نصب رایگان اسکریپت مدیریتی توسط تیم بامحا انجام می‌شود ؟

بله. یکبار نصب رایگان اسکریپت مدیریتی برای تمام مشتریان عزیز انجام می‌شود.

اسمارت اینستا به api چه وبسایت‌هایی متصل می‌شود؟

اپلیکیشن اسمارت اینستا به اسمارت پنل متصل می‌شود. از این رو شما میتوانید این اپلیکیشن را از طریق اسمارت پنل به هر وبسایتی از جمله وبسایت‌های زیر متصل کنید.

 • justanotherpanel.com
 • bestofpanel.com
 • nicesmmpanel.com
 • socialpanel24.com
 • peakerr.com

شما میتوانید اسمارت اینستا را توسط اسمارت پنل به هر وبسایتی که اسمارت پنل از آن پشتیبانی کرد متصل کنید. تفاوتی نمی‌کند که وبسایت ایرانی باشد یا خارجی، فقط کافیست تا اسمارت پنل از آن پشتیبانی کند.

آیا اسمارت اینستا به وبسایت‌های خارجی مستقیم وصل می‌شود؟

خیر! اسمارت اینستا هیچگونه اتصالی به وبسایت‌های خارجی ندارد. این اپلیکیشن درخواست خود را برای اسمارت پنل شما ارسال می‌کند و اسمارت پنل نیز برای وبسایت خارجی ارسال می‌کند.

آیا این اسکریپت و اپلیکیشن متصل به اسمارت پنل به هاست خارجی نیاز دارد؟

خیر! اسکریپت مدیریتی اسمارت اینستا بر روی هاست ایرانی و خارجی نصب می‌شود و نیازی به تهیه کردن هاست خارجی ندارید.

آیا اپلیکیشن اسمارت اینستا در مارکت‌ها منتشر می‌شود ؟

بله، این اپلیکیشن در تمام مارکت‌های ایرانی مثل کافه بازار و مایکت و همچنین مارکت‌های خارجی مثل گوگل پلی قابل انتشار می‌باشد. شما میتوانید اسمارت اینستا را خودتان بصورت شخصی در مارکت‌ها منتشر کنید.

لیست محصولات و سرویس‌ها را چگونه در اپلیکیشن وارد کنیم ؟

نیازی به ورود لیست محصولات، دسته ها و سرویس‌ها درون اپلیکیشن نیست. اپلیکیشن اسمارت اینستا، تمام اطلاعات خود را مثل نام دسته‌ها، نام سرویس‌ها، توضیحات، قیمت سرویس، حداقل و حداکثر سفارش و موارد دیگر را مستقیما از پنل اسمارت اینستا شما دریافت خواهد کرد. اگر سرویسی را درون اسمارت پنل خود اضافه کنید، مستقیما و بدون نیاز به کار خاصی درون اسمارت اینستا نیز اضافه خواهد شد. اگر سرویسی را غیر فعال یا حذف کردید، آن سرویس نیز بصورت خودکار از اپلیکیشن حذف یا غیرفعال خواهد شد. همچنین میتوانید برای فروش خدمات مجازی مثل خرید فالوور توییتر از وبسایت اسپید فالوور با تخفیف ویژه نیز استفاده نمایید.

آیا نام تیم بامحا از ابتدای صفحه اپلیکیشن حذف خواهد شد ؟

بله! نام تیم بامحا بیانگر اصالت اپلیکیشن می‌باشد. با توجه به تعداد محصولات بالای این تیم در مارکت‌های مختلف، نام تیم بامحا باعث اعتماد بیشتر کاربران به اپلیکیشن شما می‌شود. اما اگر تمایل به حذف این نام از اپلیکیشن خود دارید، این مورد بصورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهد شد.

امیدواریم که از خرید این محصول رضایت کافی داشته باشید. موفق باشید.

اپلیکیشن فروش فالور اسمارت اینستا به اسکریپت اسمارت پنل متصل شده و امکان فروش سرویس های متنوع، متصل به سه درگاه پرداخت کافه بازار، مایکت و زرین پال را دارد. با پنل مدیریت قدرتمند و قیمت گذاری دلخواه، امکان فروش فالوور واقعی و فیک ایرانی و خارجی فراهم می کند.

مشاهده بیشتر


جهت خرید و دانلود این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *